Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
182 komentāri
Sakārtot:
kapēc
12. janvārī 19:31
Kapēc tad uzbrūc Strīķei, kapēc tevi konsultē Lemberga dēla advokāds, kapēc esi acīmredzami ieinteresēta lietas neizmeklēšanā, sajauci ka oligarhi ir zagļi, nevis cilvēki , kas cenšas viņus atmaskot, un pret kuriem ir uzsākta melu kampaņa lemberga rīta avīzē/??????
W
12. janvārī 19:34
Protams, ka nevēlas, bet vēlas viņas kungi, maizes devēji, oligarhi, viņa Rīdzenē vien istabene, gultu klājēja?
xxx
12. janvārī 19:35
A
12. janvārī 19:37
Korupcijas atejā visi grib būt ar lavandas aromātu?
gebels
12. janvārī 19:38
Mana vēlme nav ko slēpt no sabiedribas,jo visu jau esmu noslēpusi...tā lūk tas sacitais jātulko.
nuja
12. janvārī 19:41
"Tā nebiju es !"
Ring
12. janvārī 19:42
Es biju Ķīnā, kad šlesers ar manu dubultnieci triepa kotletes restorānā kuņģī iekšā!!!
Viesis
12. janvārī 19:47
Gods kalpot Kvemlim. Serebrova.
buu
12. janvārī 19:47
ne uz sekundi nepaskatiijaas objektiivaa
Esso
12. janvārī 19:47
Kāds viņai tic??/es nē.Un vispār,reti lišķīgs purns viņai
Ro
12. janvārī 19:49
Latvieši jau sen ir pamanījuši un sapratuši, ka Ingūna Sudraba ir ļoti prasmīga un slīpēta blēde, ka var melot regulāri visai sabiedrībai acis pat nepamirkšķinot un nevienu sejas muskulīti nenoraustot, kas tikai pierāda, ka ir labi apmācīta Krievijas čekistu aģente. Un, lai ko Sudraba man turpinātu pierādīt, ka viņa tāda nav, viss pierāda pretējo. Cilvēki esiet uzmanīgi no šādiem cilvēkiem kā Sudraba ar savu kompāniju, Ždanoka, Pliners un Mamikins ar saviem neliešiem, Krivcova, Ušakovs, Vējonis, Šlesers, Lembergs, Kalvītis, Šķēle, Pimenovs, Urbanovičs, Zariņš, Elksniņš, Cilēvičs ar saviem nelietīgajiem demagogiem no Saskaņas, Lindermanis ar savu noziedzīgo kompāniju, un tml neliešiem, kuru mērķis ir iznīcināt Latviju, latviešu tautu, valodu, izglītību, neatkarību, kultūru.
makaronus, salatus, zivis?
12. janvārī 19:50
ko vinja eed, visu so laiku bez atalgojuma stradajot?
tests
12. janvārī 19:56
Sudraba ir vislabaka komisijas vaditaja
DOMĀJOŠIEM
12. janvārī 19:56
tie mūsu "oligarhi" īstenībā tikai izmanto neoliberālisma - t.i. spekulatīvā kapitāla - radīto sistēmu - ar ofšoriem utt., kas darbojas visā pasaulē, lai uzvārītos, shēmotu, manipulētu un spekulētu. Ja šādas sistēmas nebūtu, tad nebūtu arī VIETĒJO oligarhu! Normāliem cilvēkiem vajadzētu cīnīties GAN pret oligarhiem, GAN pret kopīgo globālo ("neoliberālo") sistēmu, kas pieļauj spekulācijas, " burbuļus", ofšorus un manipulatīvas shēmas... Vai tad Šoross vai Rotšilds shēmo un spekulē citādāk nekā mūs oligarhi ? ? :) > Tā domāt būtu naivi.. Protams, nelieto krievu lamu vārdus :) varbūt shēmo rafinētāk, bet nebūsim idioti, TUR notiek tas pats, kas šeit! Un vēl: Vai tad mūsu bāleliņi Krievijā vai Ķīnā tās fiktīvās firmas dibina??? Vai tad ne Rietumos => Genzijas salā un Panamā ?? :) Oligahus - 3 A - attaisnsot NEDRĪKST, bet jādoma ir plašāk!
komsars
12. janvārī 19:57
"mana vēlme nav kaut ko slēpt no sabiedrības " - kam tad ir?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi