Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Hillary for Prison! Obama was born in Kenia!
2017. gada 11. novembrī 16:40
Protams ka nav Krievija iejaukusies. A Hillarija pardeva Putinam uranu pa kluso, luk tas ir kaut kas! Millers kas vada so izmeklesanu ir sliktais, Hillarijas cilveks. Kautka vienpuseji jums tas zinas Latvija tiek pasniegtas. Es dzivoju ASV un redzu, ka Latvijas mediji nenem info no vieniga masu mediju kanala FOX news, tie ir tie kas nemelo! CNN reitings ASV nokrities no 1 uz 15 vietu, jo te visi zina ka vini melo un sagroza info!
...
2017. gada 11. novembrī 17:20
Protams ka Putins nemelo. Tik augsta ranga politiķis nekad nemelo. tikai sagroza faktus. Krimas apgūšanas sākumā krievu armijas nebija, bija laipnie zaļie cilvēciņi. Dombasā arī nav krievu armijas, ir tikai tie kas apmaldās un atvaļinājumā esošie. Par Sīriju arī sākumā tikai oficiāli visai pasaulei klāstīts ka tur būs tikai maza grupiņa armijas padomnieku. Par aviāciju un tūkstošiem kaujinieku nebija runas. Par to ka Sīrijā bojāgājušo krievu armijnieku skaits pārsniedz jau 130 Putins vispār klusē. Tagad Sīrijas naftu pumpē Putina ( vai tā kas zem šī uzvārda slēpjās) draugi . Vārds Prigožina dibenlaižām.
Aikuts Birsims
2017. gada 11. novembrī 18:34
Nav pat jēga runāt.Te tik debilie,sevi diskreditējošie izcilcentra homo jākļi ar čļeniem aiz vaiga var censties.Viņi paši ir tik stulbi ka tic pekstiņiem ko šiem liek rakstīt centra zoofili.
Intars
2017. gada 11. novembrī 20:47
Kad krievs ir runājis patiesību? Kad krievs ir atzinies noziegumos? Nekad! Tas vēsturē nekad nav noticis.
Jānis
2017. gada 12. novembrī 07:23
Divi punduri satikušies un stāsta, cik ļoti viens otru mīl. Ejiet jau un pasūtiet kopā vienu numuriņu viesnīcā, king size, būs ticamāk.
jusis
2017. gada 12. novembrī 10:26
Tramps uz Putinu dusmīgs nav ,labi sak ka esi citādi es nebūtu prezidents

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi