Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
11. jūlijā 12:50
Dienvidsudānas jauniete, ne somu pusaudze! Somi, tā ir tautība, nēģeris var būt Somijas iedzīvotājs, bet par somu viņš nepaliks! Un 17 gadi, tas sen vairs nav pusaudža vecums.
Sēņu Vecis
11. jūlijā 13:16
Dārahois Biertrinkmeister, tu atkal parādi savu neizpratni par tautību un nacionalitāti. Viņas nacionalitāte, n e v i s tautība, ir somiete, aber viņas tautība paliek b e z izmaiņām - viņa ir sudāniete. *********** Un tagadiņās tradicionālais eksāmena jautājums - cik nācijas ir Latvijā ? Nejaukt ar tautībām.
Ragnars Spiciņš
11. jūlijā 14:19
Kkas neredzēts :D gandrīz ielika danku :D omg... bopietni? Tagad par katru huiņu jātaisa jauns raksts.. uzrakstiet arī par mani - es gandrìz vinnēju euromillionu , jo nopirku loterijas biļeti tikai skaitĺi neizkrita :D
Fenomens
11. jūlijā 14:25
"Gandrīz" iedanko, uzsvars uz "gandrīz". Vai esmu vienīgais, kuram bērnībā vecāki mācīja - gandrīz neskaitās? Tas būtu iespaidīgi, ja viņa to reāli būtu izdarījusi,bet šī ažiotāža ir nedaudz nožēlojama ar zemtekstu - "paskat, paskat mēs varam gandrīz kā vīrieši, tik nedaudz pietrūka". Sieviešu basketbols ir sieviešu basketbols un tam nav obligāti jālīdzinās vīriešu basketbolam, lai tas būtu skatāms. Lēpojaties ar to ko varat izdarīt nevis mēģināt izdarīt neiespējamo un tad sevi apsveicat ar izgāšanos.
Aleksandrs Deglis
11. jūlijā 15:56
Vai tie ir somu inuīti
Aldis VonKools
11. jūlijā 16:10
Ja ēzeli ieved zirgu stalli, tas viņu nepadara par zirgu! Kāda tur somiete ...āksti 😅
Aivars Ezerlīcis
11. jūlijā 17:56
NU... NBA ir daudz sieviešu, kas REĀLI danko....
janis
11. jūlijā 20:33
imigrantus uz eiropu ved tikai ar vienu merki - lai iznicinatu eiropiesu rasi. viss tas par begliem stradniekiem utt ir meli puspatiesibas un demagogija.
Futs Bols
12. jūlijā 14:39
Viņa danko jau kopš 15 gadu vecuma, te var apskatīties izdevušos danku: https://www.youtube.com/watch?v=ehmm8SOmFpE Šķiet virsrakstā uzsvars uz to, ka gandrīz izdevās put-back danks. Protams, ka viņa ir somiete, jo normālās valstīs cilvēkus nedala pēc tautībām, tur galvenais ir pilsonība. Pēc tautībām cilvēkus dala tikai tādās nejaukās valstīs kā Krievija ar viņu "russkij mir", un vēl to dara dažas populistiskas politiskās partijas, kas nodarbojas ar sabiedrības šķelšanu un dažādu tautību grupu naidošanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi