Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Lotoss
4. maijā 02:25
Ha, taisni vai Rokijs atradies...
Hmm...
4. maijā 02:46
A - Vai tā bija cīņa? B - Oi nē! A - Vai basketbols? B - Nu nepavisam. B - Bokss varbūt? A - Izskatījās pēc kērkinga, bet labāk skan - hokejs... lai vinnētājs neapvainojas.
Humānists
4. maijā 05:39
Tam mazakajam vajadzēja atminēties vienu viedu dzīves gudrību - lielam vieglāk sisit pa galvu, īsākam - pa pautiem, un skat uzvarētu aci nepamirkšķinot, es to te kankretna saku, ja kas.
Redža
4. maijā 06:54
Jā..pagaidām izskatās, ka Kambala klapē puišeļus
Ilze
4. maijā 08:02
Dumjo izprieces rulle..
Reālists
4. maijā 08:28
Atcero to riekstiņu no hokeja laikiem. Vienīgais, ko viņš spēja uz laukuma, bija iekaustīt, vai satraumēt, kādu svarā vieglāku pretinieku. Ne viņš hokejists, ne viņš bokseris.
a
4. maijā 08:31
paga, hokejā Kambala paspēlēs,jo tur vēl slidot jāmāk.
Juhans
4. maijā 08:31
Latvijā hokejs iet uz leju!
Noyb
4. maijā 09:11
Persona nevar spelet vienu un to pasu speli un nesaprot, ka ari kapec visu laiku mainas situacijas noteikumi? Nu jau sodien atkal citadak neka vakar kaut lidzigi.. Tapec nevareja ne uzvaret ne zaudet bet nopietni kas (ne)notiek? Ka ari ieprieks rakstitais paliek speka : ja iedos izskaidrotu izveli tad tikai vares izveleties un testi ir pretruna ar skolas laikiem. Kapec personai grib pargrozit domasanu? Persona tak teica to ko lika(tad vajag teikt lai neraksta nakosreizes kad kas svarigs) rakstit un sajutas ar nemelo.
Noyb
4. maijā 09:15
Laikam tiesam sistemai nepatik tie kas atskirigaki kaut nevienu neapbizo..
Big bang theory
4. maijā 09:27
Kàds no jums komenētājiem vakar tur bija? "Redža" lai tā tirstu, tev jabūt vai nu Kambalam vai kā minimums kādam no Latvijas vadošajiem cīkstonim. Tas hokejists kā tu viņu sauc ir kārtīgs smagsvars kuš tev nemaz sist nedrīkstētu ,lai nenosistu tevi.
niks> Big bang theory
4. maijā 10:48
atsaldēta domāšana, kā Zutim, protams, ka nedrīkstētu, jo es neesmu bokseris.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi