Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Lepnums
8. aprīlī 23:40
Ir labi, Rebeka! Tu esi jauka, simpātiska meitene! Mūsu lepnums! Ne velti gruzīni fanoja par mūsu Rebeku! Tā tik turpini, Lāčplēsīte! 🤩
aaa
9. aprīlī 00:36
Meitenīt-priekš kam tev skriet pakaļ rekordiem, veselība pirmā vietā un tā jau esi labākā, priekš Latvijas fona, nemoki sevi !!!!!
Muh
9. aprīlī 01:03
Neapskaužu šo meiteni nākotnē:(
f
9. aprīlī 06:54
tas tāpēc ka par maz ēda balto jogurtiņu
lc
9. aprīlī 07:21
Galvenais ,ka abas putinietes aiz viņas palika.
Lv#Rīga
9. aprīlī 07:46
Labi jau ir , malace ka vinnēja , bet nu šausmīgi sabeidz savu veselību (bendē sevi) . Vecumdienās neviens neatcerēsies viņu .. kad būs sabeigta mugura , grūti būs pastaigāt un būs jadzīvo uz zālēm. Sievietēm nav domāts šis sporta veids . Bet tagad jau par to nedomā , pienāks 40 gadi , sajutīs sekas ko nodarījis šis sporta veids .
9. aprīlī 07:47
Interesanti, kāda tā koha būs uz bildes pēc gadiem pieciem?
9. aprīlī 07:50
Galvenais, ka tagad jaunībā vajag atlikt naudu kruķiem, ratiņiem un zālēm, lai pēc gadiem nebūtu jāraud, ka veselības vairs nav un neviens Latvijā nepalīdz izbijušai lielai sportistei...
>Lv#Rīga
9. aprīlī 07:52
Tieši otrādi, cilvēki kuri regulāri cilā svarus, sevišķi tos, kuri stimulē muguras muskuļu attīstību (Pietupieni, vilkme utt), tiem ir daudz labāka muguras veselība. Vispār svarcelšana vecumdienās samazina osteoporozes risku.
Lv#Rīga
9. aprīlī 08:18
Tad tu neesi redzejis svarcēlājus vecumdienās . Jā protams no sākuma jau jūtas sprigants un izturīgs , kā paliek vecāks ... tā tur iesāpās , tad asas sāpes mugurā... es pazīstu vienu svarcēlāju (vīrieti) kurš tagad savos 50 gados , normāli nevar paiet , viņš iet siliecies un dzīvo uz zālēm , jo mugura ir sačakarēta un vēl paveiksies ja kājas neateiks paliekot vecākam . Un šīs ir sporta veida sekas .
>Lv#Rīga
9. aprīlī 08:27
Un es pazinu svarcēlājus, kuri vēl savos 60-70 regulāri cela svarus, protams vairs ne tik lielus kā jaunībā, kad sacensībās cēla, bet tomēr ievērojamus savam vecumam.
mantinieks
9. aprīlī 09:20
Jauna, jauka, mūsu vislabākā, bet vai nepietiek?!
Lv#Rīga
9. aprīlī 09:27
Nu vienam no 100 varbūt paveicas . Tas tāpat ir kā smēķēt visu mūžu un cerēt , ka būsi tie 10 % cilvēku , kurš nesaķers vēzi .
tātad
9. aprīlī 09:43
pirms izšķirošā panēmiena treneris iepilina trīs pileinus terpentīna--spars rodās...
>Lv#Rīga
9. aprīlī 12:32
Piedod, bet tavs teksts izklausās pēc tā paša mīta kā "Skrējējiem sabojāti ceļgali". Neesmu redzējis nevienu cilvēku kas celtu svarus ar pareizu formu (neskaitu tos, kuri ceļot guvuši savainojumu, jo bija muļķi), un viņam no tā būtu kādas baigās veselības problēmas vecumdienās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi