Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Latvijas fans
14. martā 14:56
Sveiki.Tikai lūdzu vairs nekādas debīlas SMS Credit reklāmas uz ķiveres,ok? Ir taču normāli sponsori,kas patiesi nes Latvijas preces un vārdu pasaulē,tādiem ir jābūt uz ķiveres nevis kautkādiem gružiem.Veiksmi bračkas!
sports
14. martā 15:01
Prieks par Martina stabilitāti,bet Tomassam kautkas ir ļoti radikāli jāmaina,nav tur kautkas.piekrītu pret ātro kredītu reklāmu.
Kowelenzer
14. martā 15:21
Jāturpina, viņš ir stiprs. Labi, piektā vieta it kā vilšanās, bet tā piektā vieta ir PASAULĒ!!! Tas ir daudz! Malacis! P.S.par ātro kredītu devēju sponsoriem- tas ir normāls bizness, ne ar ko neatšķiras no supermārketu tīkla REWE, kura logo ir redzams uz vāciešu bobiem. Viss tas pats. Sponsori.
to kowelenzer
14. martā 15:37
murgs. ir beidzot jāsaprot,ka tā turpināt nevar,visu laiku viņš ir no 4-10vietai,jau gadiem! Kas tas par rezultātu??? izaugsmi ar neredzu. Martinam jā,tas kā no cita plaukta nokritis,super.
a13
14. martā 15:52
Cik var ņemties, ar šo ragaviņbraukšanu pasaulē labi ja kādi 100 cilvēki nodarbojas. Kādi vēl pasaules čempioni???
tante Fedja
14. martā 15:59
ko tad vēl puisis pieprot savos gados?
Laura
14. martā 16:11
Tomasa sasniegumi pasaules mērogā ir ievērības cienīgi! Prieks par brāļu sasniegumiem ir milzīgs! Ļoti gribas, lai neviens no viņiem vēl nepamet šo sportu. Veiksmi un izdošanos vēl daudzās sacensībās!
skats no malas
14. martā 17:53
vot,vot,laiks sakt stradat..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi