Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Acis
16. februārī 14:48
Acis sāp lasot šo rakstu. Tik daudz kļūdas. Vislielākais fuj autoram. Mazs bērns varētu labāk uzrakstīt rakstu!
Stulbie žurnaļugas no jauns.lv
16. februārī 14:49
nezin, ka šeit "izrādās" ir jāliek komatos.
Abc
16. februārī 14:53
Dārzeņi dzimšanas dienas nesvin.
ар-17
16. februārī 15:02
Atceros padomju laika lozungu-Lenins muzam dzivs
CEERA
16. februārī 15:47
ziniet, man skiet , ka Mihaels seeen jau ir miris un klusi apglabaats... reklaamas, vaards utt.. dziivam esot pikis naak vairaaak, nekaa beigtam esot... padomajiet.. CITU IZSKAIDROJUMU SLEPENIIBAI NAV IISTI
ampula > CEERA
16. februārī 15:58
kamēr var maksāt, jātur pie dzīvības!
Decoy
16. februārī 17:40
So in the end person is not(unless hidden|lost memories) holding on but others can't let go stereotypes and stubbornness if really want advance from basics further in world. All pill color spectrum have + and - (even purple pill cause can't love and not love at same time but cares). To gain different life experience. And purple pill gives insight(and yes it does answer what love means - incomplete love can never be truly satisfied so it not lose interest over time but can be changed(purple rules over other color rules afterall but not in a way to disbalance Game of Life) later when both agree to pick red or blue or (not yet unlocked other color pill) how to better play Vampire Masquarade to assist red pills with understanding blue pills better in detail and blend in. Rules were never broken - they were misunderstood and incompletely discovered.
Juhans
16. februārī 17:53
Ūdrīša sliktenis.
x
16. februārī 19:07
Šūmahers bija skaidrā.
bruno
16. februārī 19:31
Š'ūmmahers latviski būtu {sūdu maisītājs vai putotājs-mahinators). RESPEKTSKS ŠŪMIM-dēļ viņa vairākus gadus skat''ijos to tupo gonku bez avārijām! Re kā nu ir-žīdiņi izspiež no sava radinieka pē'dejās sulas un .... ŠŪMI, PAŅEM PIE SEVIS FORMULĀ FREDIJU UN MAIKLU UN PAVIZINIEIES ! NO SIRDS JUMS VISIEM VĒLU (FANS)
Monja
16. februārī 19:39
Ka var uzzinat kadas zales vinam tiesi dod? Vai tas ir noslepums?
Normunds
16. februārī 19:58
jauns.lv kas tā bļ** par žurnālistiku? Iemetat informāciju, kas ir jauna par Šūmaheru 2-3 rindkopas un, tad vienkārši piedir**t atlikušo rakstu ar copy-paste pielikumu rindkopām kas ir pie visiem iepriekšējiem Šūmahera saistītiem rakstiem, deģenerāti!
Juhans
16. februārī 20:21
Ja Šūmis šo izlasītu, viņš būtu gultā sēdus!
......
16. februārī 20:36
Katrā rakstā par Šūmaheru viens un tas pats copy paste teksts, nekā jauna. Priekš kam rakstīt gadiem vienu un to pašu? Nu neuzlabosies viņam tur nekas, tas jau tāpat visiem ir skaidrs. Diemžēl.
apsis
16. februārī 21:41
Nu un?Kāda interese par bagāta dārzeņa ceļojumiem?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi