Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Juhans
11. februārī 13:28
Strojka ir reāla iespēja tikt pie naudas.
viedoklis
11. februārī 13:37
Valstī ir Murjāņu sporta skola, ar to pilnīgi pietiek.Sports ir pārvērsts par biznesu un tajā valstij vispār nav jāiesaistās un jāalgo visi sporta funkcionāri.Ir jāizbeidz jebkādas dotācijas sportam, lai paši sevi ar savu sportu uztur un arī savas sporta būves.
☆☆☆
11. februārī 13:49
Tukšo būvju karaļvalsts !
Opis
11. februārī 14:18
Nevajag apturēt sporta būvju projektus, vajag piegriezt 20% no visiem valsts un pašvaldību pasūtījumiem. Tur ne tikai skolotājiem pietiks, tur ari policijai, ārstiem un visiem pārējiem pietiks un vēl pāri paliks...
.
11. februārī 14:39
DZELTENAS VESTES= UN SIEM BUVFIRMU VAROŅIEM PILNAS MANTAS KONFISKACIJAS- 20GADU LAIKA -CIK MILJONARU!! UZ TA REKINA! LAI PATUR MUTI! LIELIE BUVNIEKU SHEMOTAJI!!!
Mnjā
11. februārī 14:46
Ir viedoklis, nezinot situāciju. Rīgā ar treniņvietām vieglatlētikā ziemā ir katastrofa. No visas Rīgas brauc uz manēžu.
Fogelim atņem barotavu
11. februārī 15:02
Sporta būvju neesamību vai esamību nevajadzētu risināt ar cilvēku algām! Ja nav naudas cilvēku cienīgam atalgojumam, tad cilvēki vienkārši pamet teritoriju un tās sporta būves nevienam nav vajadzīgas.
Funkcionārs
11. februārī 15:07
fogelim skolotāju algu un tad paskatīsimies, ko teiks
viss
11. februārī 15:28
Nu nav jau gan tik traki, ka skolotāji būtu neēduši. Nupat runājāt un spriedāt, ka jāpalielina sporta stundu skaits, bet sportot tad nebūs kur. Tantēm interesē savas lietas, bērniem un jauniešiem savas. nauda jāmeklē ne jau uz aizejošās valdības rēķina, bet gan meklējiet savos makos, kuri nu Jums ir nodoti apsaimniekošanai.
fenix
11. februārī 16:00
Cik to sporta objektu vispār vajag? Tagad jau pat ciematos būvē sporta objektus! Nu labi, Eiropa daļēji sedz tās izmaksas, bet reāli tas tikai sadārdzina pašu būvniecību + vajag taču arī saņemt otkatus. No algu naudas jau nekā nepaņemt...
Latvietis
11. februārī 17:11
pareizi,uz natovcu rēķina!!
vietējais
11. februārī 18:04
Labi,mēs tās būves šodien būvējam ar ES naudas atbalstu, bet nākotnē tās būs eksplotācijā jāuztur turpmāk par pašu līdzekļiem.Cilvēki valstī paliek aizvien mazāk, tātad būs atkal jauni nodokļi lai visu to uzturētu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi