Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Hops
14. martā 14:07
Šnepseli nemelo, nav muļķības, tu pameti ğimeni ļoti nesmuki un darbā ar uzvedies kā zils petuhs .
Dzintars
14. martā 14:12
Izskatās ,ka šoreiz Šneps tiks pie rūtota loga
Biksis
14. martā 14:18
Nu neticas gan,ka tăs ir muļķības,tad lai paskaidro kādi ziedojumi un par ko jāieskaita? Un kā zināms tad arī ziedojumu nevar pieprasīt.Visticamāk,ka cilvěks,kurš atteicās maksāt,tagad pats tiks apmelots un pataisīts par vainīgo,jo iespějams pārāk daudzi no tādiem ziedojumiem barojas,tikai esošā situācijā izliekas,ka neko nezina.
Gatis
14. martā 14:23
Piekritu, ka Šneps ir kretīns, bet es neredzu loģiku. Ja tas ir atkats, tad kāpēc viņš jāieskaita lbs kasē? Ja teiktu, iedod man skaidrā, tad nav jautājumu. Versija tāda. Jučmanis sataisīja sūdus, iespējams, ka neapzināti, vienojās, ka neizdarību piedos, bet viņam ir jāziedo prēmija. Vēlāk Jučmanis mainīja viedokli, pataisot sevi par upuri.
kaķis.
14. martā 14:24
Tas Šneps jau ir paspējis savos melos sapīties, ko var secināt, izlasot pāris rakstus un noskatoties to, ko shodien viņš saka žurnālistiem. Nožēlojams mīkstmiesis, lokās kā tāds tārps pats savos melos! Pietiek jau ar viņa izvirzītajiem nosacījumiem---'ja prēmiju ziedos, vēstule par tiem 53000 netiks virzīta tālāk'.. Kas tas ir, ja ne šantāža?!! Ja>Tad. Tātad fakti ir safabricēti, ja ir 'iespeja virzību mainīt'.Tur taču viss skaidrs, tikai pierādīt atliek likumīgi, kur ir tāda Šnepa īstā vieta.. Bandīts!!
Acīmredzami
14. martā 14:51
Ķermeņa valoda jau visu parāda cik tās ir "Muļķības".
Tā gan
14. martā 14:56
Tas Voins ir bijušais policists?
ccc
14. martā 15:35
Lupata-esi vecis-atkāpies.
F@k
14. martā 15:49
Šnep, tu izspiedēj un meli! Atkāpies nekavējoties, tu, blēdis atsaldētais! Neesi Latvijas karoga krāsu un nacionālo vērtību cienīgs! Bet Latvijas basketbola sponsoriem jāņem vērā, kā, iespējams, viņu ziedotā nauda tiek iztērēta un kas to tērē.
BB
14. martā 15:53
man nekad nav paticis basketbols visu šo korumpēto purnu dēļ. tur nav neviena godīga cilvēka! basketbolisti ir meļi un zagļi, kas jātur tālāk no politikas un naudas.
Šļops
14. martā 16:08
Šneps ir perfekts mūsdienu veiksminieka šablons - šantāžists, izspiedējs, melīgs zaglēns runā par sirdsapziņu un apelē pie vislabākajiem nodomiem. švakus koučinga kursus dzēks izgājis, vēl par maz viņā sagāzts eizoterisko gudrību. prasts, uz izdevīgiem noteikumiem izdevīgiem brataniem iecelts basketbola duraks siltā ienesīgā krēslā.
Aivis
14. martā 17:45
Glumēklis Šnepelis..riebigs tips
Andrey
14. martā 20:01
Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - http://bit.do/bezsigatet Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypилa 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросила без физический и моральных усилий за 1 день!s
Doma
14. martā 20:52
Nepaziistu ne vienu, ne otru, tachu logiski domaajot, ja kaads buutu dabujis 50 tuukstoshus, vinjsh visticamaak Viegli shkjirtos no pieciem tuukst.un pretties nerunaatu. Un knab neiesaistiitu! Sanaak, ka shantaazha.
valdis
14. martā 21:07
Noteikti kad bija labas attiecības sarunāja,ka piešķirs prēmiju kuru jāatdod atpakaļ.Vēlāk sanāca konflikts un Jucāns ar visu prēmiju pacēla cepuri.Kad sāka šantažēt ar iztrūkumu,no bailēm ka piedzīs aizskrēja uz KNAB.Tā kā viens kurpju pāris tikai izšķīrās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi