Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
normāli..
14. martā 08:45
šantāža acīmredzama, bet vēl "jāpierāda"! ko tad viņš, Māris, to saraksti mož pats tur uzzīmēja?!!
KKK
14. martā 09:02
Es arī joprojām gaidu atvaļinājuma naudu par vienu sezonu kas pavadīta LBS struktūrā.... par 99% to Šneps arī ir piesavinājis!!!
karma.
14. martā 09:06
tam Šnepam drīz vien paša alkatība sāks spert pa kājām..lai turās pie gaisa, ja var! gaidu ar nepacietību, jo vienreiz tas bardaks valstī ir jābeidz un katrā jomā!
valdis
14. martā 09:24
Knabis korupciju nesaskata aizsūtīja uz policiju.Tagad jāgaida,kad policija izvērtēs,nopratinās abus strīdniekus un atzīs,ka ziedojumi nav aizliegti un likums nav pārkāpts.Ja Šneps būtu to ciparu ar savu roku uzrakstījis uz salvetes,tad gan knabis pieslēgtos un Šneps būtu vismaz uz 48 stundām aizturēts.Tas ka sūta izziņu ,tas ir likuma ietvaros.
dainis
14. martā 10:33
Bet, kā lai naudiņu iedabūn savā kabatā? Jaunups jau nu varēja netēlot, ka nezināja, kā tas notiek. Var jau sievastēvam arī paprasīt.
hohma
14. martā 10:57
Ğenerālsekretārs -tas skan cēli un smalki .Strādāt ej tirliņ !
jā,
14. martā 12:50
kādi gan puvekļi vada un valda manā zemē , un tā ir visās jomās,...''parastais'' cilvēks tik spēj nopūsties vai aizbraukt ,jo saprot,kas te nekas nemainīsies
Komiteja
14. martā 13:07
Ko jūs, to sauc par sportu!
Latvijas neveiksmes staasts
14. martā 13:19
Izlaupitajaa Latvijaa, patreiz visi grabj un zog, vairs nedomajot par ritdienu! God. Jaunup, kops mus ieklava EU esam zaudejusi minimums 870.000 savu cilveku ar visiem berniem un lielaka dala no tiem etniskie latviesi un latgaliesi!!!Jums valdibaa,kaut nedaudz sirdzsapzinas ir palicis!? Mes visi saskanaa ar statistiku nomirsim un uz kurieni dodamies $$$ lidzi panemt nevaresim!!! Nabadziga tauta dzivo daudz nabadzigak nekaa Padumju laikaa!!! Tas ir neapgazams fakts!!! WTF!? Cik $$ un partikas mes no arzemem esam sasutijusi, lai nabadzigie radinieki nenoklutu patversmee!!!! Ieradisos Latvija uztaisisu YouTube sizetu! Sazzralisj zagli!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi