Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
ap-17
21. februārī 06:00
Vai ir ta verts? Un ,ja ari dabu medalu,tad advokati pierada,ka ta pienakas ASV sportistam
Skolnieciņš
21. februārī 07:15
Vienam celis sāp. Otra slimiņa. Trešajam celis operēts. Ceturtā nevarēja tennēties. Piektajam muguriņa operēta. Ak, kādi nabadziņi! Es olbigāti šādus cilvēkus - patmīļus un ambiciozus resursu izšķērdētājus - vismaz uz 20 gadiem uzsēdinātu trūcīgā statusā. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
zz
21. februārī 08:25
Tikai nemest plinti krūmos, tas nekas, ka šoreiz nepaveicās. Tādi kritumi un pacēlumi ir mums visiem dzīvē. Neveiksmes arī ir vajadzīgas, lai izvērtētu un mācītos. Tāpat esam lepni par jums.
luigi-skolniecinam
21. februārī 08:40
Klausies, draudziņ, varbūt pats startē nākamajā olimpiādē un atved medaļu. Arī tas vēl nedos iespēju smieties par citiem.
Dainis
21. februārī 09:30
Mums visiem dzīvē ir nedaĺas otra puse , ar to katram ir jātiek galā !
ja
21. februārī 10:01
Sports ir viņu darbs,par kuru viņi saņem algu.Visi pārējie,kuri strādā smagi fizisku darbu necieš no veselības problēmām,viņiem darbs nesabojā veselību? Ir tikai tā lielā starpība,ka viņi nevar atļauties aizbraukt uz ārzemēm pie labiem speciālistiem un sakārtot savu veselību.Vai parastiem cilvēkiem nav visas minētās problēmas ar kurām jātiek galā?
Zane
21. februārī 10:09
Visi mūsējie- olimpiādē startējušie ir varoņi. Ne viņiem treniņu iespēju (ne slēpotājiem ne slidotājiem), ne tādu speciālistu ( kurai valstij pat meteorologs lidzi). Kad Oskars apraudājās, mana doma bija - nu ir taču mums tomēr vēl Latvijā vīrieši. Ir.
JAK
21. februārī 10:25
Cita tema par kuru nevar klusēt Autoavārijā 12.02.2018 Kūku pagastā bojā gājuši divi cilvēki, cietis trīs gadus vecs bērns kurš arī nomira. Vainīgais izvairīsies no atbildības, jo viņa tēvs aizņem augstu amatu, tas "suda" gabals kas izdzīvoja bija alkohola reibuma, bet tagad pēc tēva kukuļa izradas ka boja gājušais ir vainīgs un dēls vispār nebija dzēris.Trīs dzīvības aizgāja boja dēļ kaut kādas bez-smadzeņu radības dēļ. NOvelu tam izdzīvojušajam tādu pašu veselību ka bojāgājušiem!!!
Jukums
21. februārī 10:36
Visnegaidītākā bija Silova 4 vieta. Patiešām ļoti patīkams pārsteigums. Atzinību ir pelnījuši visi. Melbārža un Strengas medaļa bija ļoti gaidīta.
LUCIJA
21. februārī 10:43
Gods un slava visiem , kas startēja olimpiādē , darbs smags, cik sviedru nav izliets, bet mēs aprejam savējos! Spoortisti -- tas aiz skaudības. Neņemiet galvā.Turpiniet mūs pprievcēt.
dina
21. februārī 11:22
kankars
21. februārī 13:27
nu to viņi izvēlējās paši.Slava,nauda ,kas var būt labāks par šo, var dzīvot bez slavas,naudas,kā es,un man nav nevienam jāgaužas,cik tas viss grūti.
aa
21. februārī 15:29
izklausas pec parastas cilveku ikdienas, Te uz vietas vel mirst no slimībam un ko tik vel ne, atradusi par ko rakstīt....nabaga sportisti, japtur rociņa
kā vienmēr
21. februārī 17:16
Sajūtas tādas, itkā uz olimpiādi būtu aizsūtīti tikai pacienti no lazaretes. Vai tad pārējie konkurenti ir kādi pārcilvēki, kuriem karjeras laikā nebūtu nekādu veselības problēmu?? Nekad neticēšu! Šo rakstu uzskatu par bezjēdzīgu......piedodiet!
dē.
21. februārī 18:32
Pārāk smags darbs ir sports. Visi tie safabricejumi ar dopingiem. Vai nevar to budžetu sportam samazināt, lai nav ilūziju un vēlmes tur vispar dabūt galu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi