Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
ha ha ha !
11. augustā 06:32
kas tas par mērkaķi , no koka tikko nokāpis ? Vienīgā pelnošākā aktrise pasaulē bija VIJA ARTMANE , jo viņa pelnīja visas tautas neviltotu mīlestību .... Mūžīga slava ''Karalienei'' !
Celma
11. augustā 06:37
Vai es vienīgā nezinu šādau aktieri? Un vispār, kāda ir viņa saikne ar Latviju? Kas tie par aktieriem saradušies???
Slèpe
11. augustā 06:40
Filma par Zobu feju bija smuka loma Dveinam. Ja var tà atļauties,lai dara, galvenais,ka ir tik radośs aktieris.
panākumu cena
11. augustā 06:45
Problēma ir tā,ka šis ar ne pārāk augstu intelektu apveltītais nēģeru "aktieris" lieto steroīdus,kas nozīmē to,ka agri vai vēlu viņam neizbēgami nāksies saskarties ar smagām veselības problēmām un tur nelīdzēs nekāda nauda...
Medmāsa
11. augustā 06:47
Cilvēks ar proporcionālu figūru, labi uztrenēts ķermenis! Ne tā kā lielākā daļa kuri trenējas, parasti uztrenē ķermeņa augšdaļu, par kājām aizmirst un beigās kājas uz tā fona izskatās kā sērkoņi, neizskatās estēstiski. Vēl trakāk, ja īsas kājas un gara ķermeņa augšdaļa. Vien par to, šis aktieris ar sportu labi saprotas. Protams, arī daba apveltījusi ar labu augumu, ir paveicies.
Ofelija
11. augustā 06:51
Ha ha - nokrāpa 13 cm - augums 196, nevis 183 - kā rakstā, kas atbilt vidējam latvietim
Medmāsa
11. augustā 07:04
Salīdzinot ar citām tautām, vidējais latvietis ir gara auguma, taču runājot par latviešu vīriešiem, tomēr ir arī daudz neliela auguma pārstāvju. Vairāk esmu manījusi lielu pretstatu, vai augumā neliels vai augumā garš, nav skaidrs kāpēc tāda parādība, bet vispār uz pasaules fona, garo cilvēku ir maz, Eiropā biežāk sastapt, bet ņemot vērā to, ka vairāk nekā puse pasaules iedzīvotāju ir no Āzijas, Āfrikas, kontinentos kuros gari cilvēki ir retums.
Bubu
11. augustā 07:05
Ofēlij, kļūdies! Esmu 1.93 un man ir bijis tas gods viņu satikt. Viņš bija par mani īsāks! Nezinu vai par 10cm, bet pilnīgi iespējams!!!
Burovs
11. augustā 07:51
Silvijai Radzobei ir skarbs viedoklis par notiekošo...
Ofelija
11. augustā 07:54
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Johnson
ak nezinu tādu aktieri?
11. augustā 07:57
Nu ziniet, vēl vakar vakarā TV3 rādīja filmu par Heraklu, kuru spēlēja Dveins. 1 m 83 cm ir normāls vidējā latvieša augums. Nevajag tikai aizmirst, ka latvieši kā tauta ir cēlušies, saplūstot vairākām ciltīm, un lai cik jocõgi nebūtu, joprojām saglabājuši šo cilšu valodu , mentalitāti un antropomorfos rādītājus. Tas izskaidro arī kašķus latviešu starpā - populācija mozaīkveidīga.
airon
11. augustā 07:58
Te pat Egle teiktu, kāpēc mums jāzin par kaut kādu amerikāņu pidaru, ja mums savējo pietiek. Eglem. Ja cilvēks man neuzbāžas ar savu homo problēmu orientāciju, tad man ir dziļi paralēli ar ko viņš guļ un ko dara. Man ir tādi paziņas, un man nav nekādas problēmas ar viņiem risināt kaut kādus jautājumus savādāk, tikai tāpēc, ka viņi ir homo. Nevienam, pa lielam taču neinteresē ar ko tu guli un ko tu dari, ja tu pieklājīgi to deklarē un neuzbāzies citiem ar savu gribēšanas problēmu, lai tu visiem patiktu. 'Jebkuras fobijas (homo, islam u.t.t) deklarēšana ir naudas pelnīšana mūsdienu variantā. Kristers Kalnajs viennozīmīgi ir krievu trollis, Egle tāpat ir krievu trollis, kurš tagad mēģina veidot diskusiju ar savu Kiseļfermas biedru. Šie abi divi troļļi sēz Latvijā ar private network pieslēgumiem Kiseļfermai Pēterburgā. Kaut gan pidars Kristers Kalnajs varētu būt arī vienkārši robots. Egle, tomēr šķiet dzīvs cilvēks, kas ir noalgots Latvijas nomelnošanai, pie reizas izsakot savu agresīvo pidara viedokli.
#
11. augustā 08:31
Ak no Āzijas nāk maza auguma cilv. Tāpēc jau tie ķēmi dzintarelis un parādnieks ir tādi sīkie, cilvēku parodijas. Ne augums, ne prāts galvā.
Ļoti ieteicams, egli ignorēt, pat nelikt +/ - .
11. augustā 08:32
Ļoti ieteicams, egli ignorēt, pat nelikt +/ - .
Y
11. augustā 08:43
Aktieris kolosāls, labas lomas, bet nu latvieša vidējais augums nav 1,83...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi