Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
darba devējs
4. jūlijā 16:25
Es pieprasu koši sarkanu, tas ir seks1gi! Vismaz violetu.
Egoisms
4. jūlijā 18:53
Nekādu!
Aldona
5. jūlijā 01:35
nagus zalus un ragus sarkanus
Ilze
5. jūlijā 07:17
Franciti...ar maigo kamuflāžas iekrāsu.
lēti
5. jūlijā 07:53
ienīstu zilus, zaļus, koši sarkanas šķipeles
žēl
5. jūlijā 12:17
ka psrs laikos bija ļoti slikti ar nagu krāsas izvēli. Man vislabāk patika tantes pārdevējas ,sakņu veikalā, ar daudziem zelta gredzeniem pirkstos un nolupušas lakas. Tagad arī- jo zemāka ranga cilvēce,jo trakāk izkrāsotiem nagiem.Es saprotu gribās izpausties,bet vai tiešām slotas operātorei vajag uzsvērt savus nagus?
zzz
5. jūlijā 14:41
Kāpēc man ir jābojā savus dabiski stingros, labi augošos nagus ar nagu lakām? Vai tad nepietiek, ja nagi ir tīri, vienāda garuma un formas?
daysleeper
5. jūlijā 16:21
Охра золотистая, vai Лягушка в обмороке ! 5ltr. spainis. Ota nāk komplektā...
Nagi un ragi
5. jūlijā 16:45
Biju 90-tajos ASV un ievēroju lielveikalu kasierēm - melnajām visām ausīs zelta karekļi un nagi kā raganām, krāsaini, gari, biezi. Tajos laikos Latvijā vēl nebija modē gēla un akrila nagi. Tādi nagi bija tikai melnajām, kasierēm, sievietēm, kam nekā cita nav, ar ko izcelties. Reiz lasīju, ka britu karaļnama pārstāvēm ir stingri noteikumi, kādus nagus drīkst krāsot - tikai maigos, dabiskos toņos vai bezkrāsainu laku. Secinājumus katrs var izdarīt pats.
Uk
5. jūlijā 21:07
nezinu,ko saka par nagiem,bet viesnīcas administrātorei lika pēc dažām dienām ierasties- lai būtu nomainīta matu krāsa( bija par daudz sarkana)
nu
7. jūlijā 09:19
katrā ziņā ne koši, par ziliem, zaļiem, melniem vispār nav runas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi