Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Ausma Norieta
9. jūnijā 08:41
Ko tā cilvēce var ākstīties ???
Andza
9. jūnijā 09:23
Man aktualas būs tās pašas, kuras karājas auto jau 3 gadus, kamēr saskrāpēsies vai salūzīs. No Rimi, varbūt Keitai Mosai ar tādas vajag?
Briļļu čūska
9. jūnijā 10:45
Saules brilles ir paredzētas tam, lai pasargātu acis no kaitīgā UV starojuma un nevis kā modes aksesuārs. Ja tām nav speciālais UV aizsargfiltrs, tās kaitē acīm, jo neveic aizsargfunkciju pret kaitīgo starojumu. Tieši otrādi - tās rada aptumšojumu, acu zīlītes paplašinās un kaitīgais, acs tīkleni bojājošais starojums vēl vairāk nokļūst acīs. Dizainam te nav nekādas nozīmes, bet kvalitātei gan ir. Tāpēc, pērkot saules brilles, vienalga, tirgū, RIMI vai optikas salonā, ir jāpārliecinās, vai tām ir UV starojuma aizsargslānis. Protams, visdrošāk ir pirkt saules brilles optikas salonos, tās būs dārgākas, toties ar garantiju, ka veic savu aizsargfunkciju. Saules brilles nav pirmām kārtām aksesuārs, to nu gan vajadzētu saprast, to pateiks katrs optiķis un acu ārsts.
Mode ir
9. jūnijā 14:07
caurspidigi, pat bezkrasaini brillu ramji, apalas brilles, kam piestav.
Andris
10. jūnijā 07:30
Mode ir mainīga , kas var atļauties var tai sekot un brilles mainīt ! Galvenais lai piestāv un labi izsakatās , ja nē , tad labāk ar mazāk modīgām , bet atbilstošām tavai sejai !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi