Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
50 komentāri
Sakārtot:
😈
8. maijā 15:05
Brīnišķīgi! :) Tik hercogiene savu punci varēja iekš kādas korsetes iestūķēt, tā kā to citi pasaules ārsti iesaka, nevis izgāzt uz āru, skats no malas, ka vēl viens drīz dzims.Angļiem gan tas nav raksturīgi, staigā kaut naba pie ceļiem, viņi par dabisko, bet šī sieviete tomēr visas pasaules redzeslokā.
Apsveicu!
8. maijā 15:17
Mazais ir liidziigs Nelsonam Mandelam,taadeel` vinjam vareetu dot vaardu Mandela!
Njirdzeejs
8. maijā 15:23
Vai tad viņus neizsvieda no pils uz Āfriku?
Mare
8. maijā 15:44
Jauks mazulītis! Lai Dievs svētī!
q
8. maijā 15:50
Cik mīļš bēbītis. Lai nu Dievs dod visiem veselību un saticību!
Ha
8. maijā 15:51
Es arī piekrītu par to punci 🙈 nemaz nav smuki. Tak uzvelc cita fasona kleitu! Cik Keitai pēc visiem 3 bērniņiem viss smuki un sievišķīgi, tik šitā neforša 😝 Puikam, protams, veselību un tēvam stiprus nervus!
golden free meal ticket
8. maijā 15:53
>>15:15 Aizmirsa demontēt feiko vēderu.
!!!
8. maijā 16:03
Kas viņai ar to vēderu??????????
Drebnieks O
8. maijā 16:15
Tā jau ar neko neparādīja cik melns ta ir ?
priecājos arī
8. maijā 16:17
Jauks mazulītis un abi vecāki tik laimīgi. Lai visai ģimenītei laime un laba veselība!
>>!!!
8. maijā 16:18
Tu, debīliķi, paprasi savai mātai, kāds viņai bija vēders un kājstarpe, kad laida pasaule tevi - bastardu. Pilns ar lopiskiem komentāriem. Cerams, ka jums nav bērnu un nekad nebūs, jo neko labu jūs uzaudzināt nevarat, tikai tādus pašus idiotus kā paši.
Atis
8. maijā 16:20
Lūdzu aizveriet savas smukās . pretīgās mutītes, stereotipos noslīkušie tukšprātiņi ! Sieviete , skaista sieviete, iznēsājusi laidusi pasaulē bērniņu, bet viss , kas uztrauc jūs , ir viņas svētākās vietas- vēdera forma! Katrai sievietei dzemde savelkas individuāli un ļoti retos gadījumos tas notiek pāris dienu laikā. Jūs esat slimi ar savu Holivudas skaistumu, tizleņu bars!
eve
8. maijā 16:23
Un ta gaita, pabriesmiga, supojas ka lacitis, vareja jau nevilkt apavus ar tik augstu papedi, ja nevar ar tiem paiet... pataisa sevi par apsmieklu... Keita vienmer velk atbilstosa papezu augstuma apavus...
Hiphop
8. maijā 16:24
Atkal izceļ savu vēderu - redziet esmu dzemdējusi pati! uzvilkusi vēl tādu kleitu, galīgi nepiemērotu. Puspasaule ir pārliecināta par feiku un bērnu iznēsāja surogātmāte. Stulba gan tā melnā.
Brr
8. maijā 16:28
Tāpēc jau karaliene sūta šos prom uz Āfriku, tālāk no acīm, lai nepazemo karaļnamu tā slavas kārā neizdevusies aktrisele. Bērniņš, protams, ir jauks, kaut arī melns.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi