Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
jusis
15. aprīlī 05:52
man arī diskriminē .pašam jau pie 60 ,gribu jaunu skuķēnu ,šīs laužās ,ej tu vecais .kur taisnība ,saku pamēģināsim ,ja nepatiks vairāk nedarīsim ,pat pamēģināt negrib .Kad bija uz pusi mazāk gadu ,gandrīz visas bija ar mieru ,nu vai nav diskriminācija
Vian
15. aprīlī 06:28
Problēma nav dziļāka, tā ir plašāka. Filmētājiem vajadzīgas varones, uz kurām ies skatītājs un par filmu maksās. Ja uz filmu ar 60+ pāra mīlestību ies tikai nelielā daļa 50+ skatītāju, bet uz mīlestību starp miljonāru Grantu un 20 gadīgo meiteni ies daudzi, tad filmēs meiteni. Visus nosaka PUBLIKA. ne jau kinoindustrija jākaunina, un šīs aktrises to saprot, jākaunina SKATĪTĀJI.
Tusnis
15. aprīlī 07:33
Piekrītu Jusim - jaunām meitenēm jābeidz diskriminēt vecie. Kāpēc šām tikai turīgie vai jaunie, arī mēs vecie gribam jaunu skuķi.
Jānis
15. aprīlī 09:02
Uzskatu, ka labu aktrisi gribēs redzēt jebkurā vecumā. Tas ir talants, ne vecums. Merila Strīpa ir lielisks piemērs tam. Nedomāju, ka viņa sūdzētos par lomu trūkumu vai piedāvājumiem filmēties.
Янис > jusis & Tusnis
15. aprīlī 09:05
А вы деньги не пробовали предлагать? ))) Поверьте это работает.
Pantalons
15. aprīlī 09:55
Nav patīkama šī diskriminācija. Te var līdzēt tikai kvotu sistēma. Pa dzimumiem, vecumiem, ādas krāsām, dažnedažādākajām orientācijām, ticībām, pārliecībām, ēšanas, gulēšanas, ceļojumu un lietu izkārtošanas paradumiem. Noteikti arī pēc mantiskā stāvokļa, lai arī beztalanti un slinķi tiktu pie kaut kādas naudas. Un grozies, režisors, kā gribi.
yip
15. aprīlī 11:12
Savienoto Diskrimināciju Valstu Savienībā visas problēmas tikai par šo tēmu - ādas krāsa, kāda makslīgi dibināta valsts, vienādi dzimumi,......
Amadejs
15. aprīlī 11:38
Pilnīgi no pirksta izzīsta problēma..diskrimināciju, ja vēlas, var atrast visur.Tas vnk ir mazvērtības komplekss.Vienmēr kāds būs baltāks, jaunāks , gudrāks, sportiskāks , skaistāks utt.Vajag tikai ļaut vaļu saviem kompleksiem..Ko tad tagad- aizliegsim cilvēkus vispār salīdzināt????Es zinu ka esmu baigi foršais ,lai gan 30 vairs nav sen:)
Jānītim
15. aprīlī 11:46
Tusim un jusim nav naudas ko piedāvāt, viņi vēlas, lai meičas viņiem maksā
Jana
15. aprīlī 12:07
Jā, kaut kā tā porno radītā ārišķība ir svarīgāka par personību un talantu. Tas ir bizness un mazās zivis uzķeras nepārtraukti. Dažreiz pat biedējoši, cik ļoti vīriešu lēmumus ietekmē sekss, nevis smadzenes. Tāds laikmets....bet pāries.
fakts
15. aprīlī 12:21
Sievietes pēc 40 noveco krietni straujāk nekā vīrieši. Neko darīt, samierinieties.
Janai
15. aprīlī 13:22
Tu gribi teikt ka skaistums nav savienojums ar izcilu personību un talantu. Pastāv tikai vai nu vainu?
mežavecis
15. aprīlī 15:17
Jana, saulīt, laikmets kad vīriešu lēmumus nosaka sex nepāries! Un Tu būtu vēl vairāk nobijusies uzzinot cik bieži sieviešu lēmumus nosaka sex, vai tā trūkums :)
Sandis
15. aprīlī 15:46
Sievietes iekārojamību zemapziņā nosaka viņas spēja dzemdēt bērnu, tad loģiski, kādēļ pēc 30-40 kļūst fantāziju neraisošas. Savukārt vīrietis ir auglīgs līdz sirmam vecumam, un cerams tad ir iekrājis pieredzi un mantu, lai nodrošinātu ģimeni. Tas mūsos bioloģiski ieprogrammēts un ārkārtīgi naivi ir iedomāties, ka pāris dāmas, kas protestē pret realitāti, to izmainīs. Jā, zinātnieču, karalieņu, omju lomās ņems, bet ne jau romantiskās komēdijās…
piekritu
15. aprīlī 17:18
Piekritu augstak minetajam, taa nav kino industrijas "vaina". Visa sabiedriba vai tas lielaka dala un visa pasaule "pieprasa" jaunus cilvekus kino. Virietim, ja vins labi izskatas, ir sharmants, ar labu augumu, skaistu seju, vel "piedod" lidz kadiem 60 gadiem. Bet tad vinam tiesam jabut loti izcilam uz citu fona. Labi kotejas viriesi ap 35-55. Tiem ir vislabakas izredzes. Sievietem ir cits stasts. Ja aktrise ir loti talantiga un interesanta ari pec izskata, vinu nems filmas. Ne tik daudz, bet bus. Uz miletaju lomam gan ceret nevajadzetu, ja nu drama par pusmiza pari, bet tie nenes pelnju, tatad, tadu flmu bus loti maz. Bet vai tad dzive ir citadi. Vieniga atskiriba, ka aktrisem par lomam maksa miljonus un zaudet tadu darbu/ieakumus ir traki nepatikami. Gan jau pratigakas ir ko iekrajushas. Ikdienas sievietem tadu ienakumu nav, bet ir cita rakstura problemas. Nerunasim par veselibu, kura visus skar ar gadiem kaut kada mera. Piemeram, atrast izskatigu, turigu, interesantu un miloshu partneri pec 50/60 noteikti ir krietni grutak neka ap 25/35. Tas nozime, ka shaja vecuma loti jaseko lidzi ari arejam izskatam. Ari darba tirgus nav labaka vieta, kur tada vecuma ko ipashi meklet, ja nav aiz muguras loti laba pieredze vai savs bizness. Viram jau ari noteikti patik aci "uzmest" uz -20 gadus jaunakam sievietem. Ta ka nevajag tur pelt kino industriju, tadi ir cilveki un vinu daba.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi