Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Sandra
15. aprīlī 09:42
Latvietim jāēd tas,kas izaug viņa zeme,jūrā,upe,ezera.Organisms piemērots tikai vietējiem produktiem. Tā saka mūsu dabas dziednieki.Ciemos atbraukusam japānim noteikti labāk derēs nori.
janka
15. aprīlī 10:36
pamēģini nopirkt rīgā wakame! pirmkārt praktiski neiespējami atrast, otrkārt nežēlīgi pārskrūvētas cenas. vairumā var atrast, bet nu nevajag man 10 kg uzreiz.
refugee353
15. aprīlī 14:14
Bezjēdzīgs raksts. Tā arī, ne vārda, par to, vai tā ir tkai kārtējā modes lieta, tāpat kā visi EKO un BIO, lai vien var attaisnot neadekvātas cenas un nokāst vairāk naudas. Priekā!
nano sula kaitīga !
15. aprīlī 15:01
VISI TIE BRĪNUMLĪDZEKĻI ir pārspīlēta reklāma. atceraties godži ogas....bezmaz dievu brīnumoga, izrādā tā ir parastā bārbele ! :))) NANO SULA TAGAD TOPĀ ! IR VISUR UN TASPATS...BRĪNUMDZĒRIENS !! BET ....vai kur ir minēts ka tā izraisa spontāno abortu. Tajā valstī sievietes to dzer lai atbrīvotos no bērna. Vēl viņa kaitīga aknām. PIRMS IEKRĪTAT REKLĀMAS MELOS meklējiet zināšanas, info paši.
planktons
15. aprīlī 15:03
visas tās aļģes ņemot vērā cik piesārņoti ir ūdeņi tad drīzāk viņas ir kaitīgas.
egle1
15. aprīlī 17:09
A man garšo spirulīna. Lieku salātos, kokteiļos. Reklāma ne reklāma, es pērku. Liekas, ka tiešām enerģijas vairāk. Godži ogas arī garšīgas, pērku, jo garšo. ja tirgotu bārbeles un kaltētas pīlādžogas, nopirktu tās arī, bet netirgo. pašai sava dārza nav.
pieredze
15. aprīlī 18:10
Spirulina reali palidz novajinatam organismam-ir izmeginats ,radinieks bija galigi sasljucis,ne est gribeja neka,tik gulsnaja un puksteja-atvedu spirulinu, bundzu izdzera un staiga tagad augspalekdamies.Pati pirms gadiem pa ziemu bundzu izdzeru- ne iesnas piemetaas,ne gripa un mati parstaja izkrist. Tikai par 2kg svaraa pienemos.
To> janka
15. aprīlī 20:48
Wakame var pasutīt piemēram šeit:)) https://www.japancentre.com/en/search?utf8=%E2%9C%93&term=wakame
To> janka
15. aprīlī 20:49
Wakame var pasutīt piemēram šeit:)) https://www.japancentre.com/en/search?utf8=%E2%9C%93&term=wakame
aļģe
15. aprīlī 21:23
jāpamēģina būs tā spirulīna. cik tā bundža nāk. un vispār kā garšo...
frustrācija, reitingu kritums
15. aprīlī 23:35
Uz virsrakstā izvirzīto jautājumu atbilde netika sniegta.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi