Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Baiba Lapsa- Frīdemane
14. martā 07:38
Kādas jaunas attiecības un mīlestība ,ja cilvēks mētājās pa dzīvi tāpat kā peļu sūds pa putraimiem ,tad neko stabilu dzīvē viņš nekad neiegūs.Attiecības ir jāveido gadiem nevis lēkājot no viena veča kājstarpes uz otru.Domāju kad meitenei spogulis mājās ir-rinda pēc tādām nestāv.
Asais Pipars
14. martā 07:40
Solīda un turīga kundze, ar lieeeeelu un skaistu dzīvi, bet nu uzvedas, kā duma studentīte.... nu aizgāja Jānis, nu i ceļš viņam turp, bet kāpēc caur mēdijiem, ir jāmēģina kaut ko iegriezt Jankam... nu viņam ir pie kājas, ar ko Ilžuks marinējas.... kāpēc tā kundze vispār te veģetē, nauda ir, sakari ir, laid pasaulē, baudi dzīvi, priecājies, jau septiņdesmitnieks uz deguna, bet nēēē, stāsta tiem žurnaļugām visādas blēņas, lien tajos foto burziņos un neliekas mierā...
JĀZEPS DŽEDAJS
14. martā 07:53
Jā nu tas vis ir atļauts Sievietei ir nauda ...Bet sievietes nu viņām tāds raksturs Bieži pašas nezina ko grib Sievietēm daudzām ir 60 gadi bet viņas domā ka ir jaunas .Bet faktiski ir tā ja ir vīrietis un viņam ir nauda kaut nedaudz Viņš ņems gados jaunāku Jo ar viņām var vienoties Bet sievietes gados tas ir par daudz izvēlīgas un iedomīgas...Tas vis ir atļauts Bet tikai ja būs vecāka var nonākt PANSIONĀTĀ Tas draud visām kam nav bērni Tātad ILZES KUNDZE VAI JŪS VĒLATIES DZĪVOT PANSIONĀTĀ
Maija Indrasha
14. martā 09:23
Vienmēr brīnos, kur cilvēkos tik daudz žults. Ilze Jurkāne ir ļoti saulaina, jauka un iedvesmojoša sieviete. Esmu pārliecināta, ka viņa ir pietiekami izsmalcināta, izglītota un gudra, lai šādiem komentāriem nepiegrieztu vērību.
Rolands Kviesis
14. martā 10:32
Mjaa..te ož pēc vieglas uzvedības sievietes statusa..ka tik nav rados ar to Pivič Andri. .:)))
Zane Līvmane
14. martā 11:38
Kas te atklājas, Jurkāns ir impotents, tikai izliekas par viszinošo mačo, bet redziet ar vīra pienākumiem nekad nav varējis tikt galā!
Lāsma Kalnozola
14. martā 13:37
Varbūt vainīgo viņai jāmeklē paskatoties spogulī? Lai gan vajadzēja redzēt, ka Jurkānam mīļāka ir Putina Krievija. Citai mīlestībai vietas nav.
Leons Zviedris
14. martā 17:59
Augsti god. cien . Jurkānes kundze ! Ar vislabākajiem nodomiem varbūt paņemiet no dzīvnieku patversmes kādu kustonīti un dzive nostāsies savā vietā gan Jums , gan kustonītim !Lai izdodas , dzīve ir skaista , gan jau vēl arī Jūsu dārzā rozes ziedēs [ bez ironijas ] !
Rikijs Kalns
14. martā 18:57
Man liekas,ka te par daudz to rējēju,bet nav dūmi bez uguns! Cien.Ilzes k0dzei jābrauc uz veco mītnes zemi,kur vīrieši tiešām ir lupatas! Mani personīgi ļoti,ļoti aizvainoja,viņas uzskats,ka vīrieši,kas ir viņas vecumā Latvijā ir māmiņu appuišoti un izlutināti! Es gribu teikt,ka komunsms piespieda tā cīnīties par ikdienu un palīdzēja izveidoties vīrīšiem par īstiem un stipriem,vienīgi ja nu Ilzes k-dze savus spriedumus veido no sava draugu pulkā esošajiem...jā tad es saprotu cik smieklīgi un nožēlojami! Es arī nāku no Amerikas krasta un lai nu negvelž muļķības un neaizbildinās ar savu neveiksmi noliekot Latvijas večus :)
Vēsma Lazdiņa
14. martā 19:44
Vecums pienāk mums visiem,dod Dievs saglabāt arī prātu.
Guntis Bērziņš
14. martā 21:02
Jurkānu viņa nopirka ar sava pirmā vīra četrām mantotajām mājām. Kāds sakars tur bija ar mīlestību? Brīnums, ka Jānis to emigrācijas kluksti tomēr tik ilgi izturēja!? Mājas nodzīvotas. Nav māju- nav ņēmēju!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi