Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Ive Tone
11. martā 10:14
Skaista, stipra, pašpietiekama sieviete. Respect.
Imants Strelkis
11. martā 10:37
Nesaprotu, kurš visu laiku cep tos rakstus par Mūrnieci. Vai viņa pasūta to pati apmaksājot, vai Jauns redakcijai ir vājība pret šo personu. Pieļauju domu, ka pamatā lielākai daļai šie raksti ir sen jau noriebušies.
Imants Strelkis
11. martā 10:52
Ive Tone, ir fake profils. Nav nekādas vēstures draugos. Nav ne draugu , nekā.... Secinājums. Tas ir trollis, vai pasūtījuma ziņa, par labu Lindai.
Mirdza Pilina
11. martā 11:17
Katrā publicēšanās reizē stāsts ir savādāks. Gribas vienmēr savi pasniegt labāk, skaistāk. Neticu viņai
Kurmis Kurmis
11. martā 11:24
Imantam strelkim!Kas tas par vārdu strelkis???Krievi arī nevar izteikt kaķis-viņiem ir kakis,kirši.......Izskatās,ka tev arī!Par Lindu tie raksti nemaz nav tik daudz!Interesanti gan,kad ir raksts par kiviču,tad nemaz tu neuztraucies,laikam tāpēc,ka tas ir tavējais:)
Kurmis Kurmis
11. martā 11:27
Vēl viena uzradusies mirdzas tante!Ha ha ha mirdza pilina!Ko tu pilini???:)
Imants Strelkis
11. martā 11:29
Es vismaz neslēpjos, salīdzinājumā ar dažiem kurmjiem.... Turklāt es nezākājos par personas vārdiem un uzvārdiem, un neaizvainoju sarunas oponentus pēc to izcelšanās..... Protams arī Kiviča un Kombuļu Ineses tēmas ir jau līdz kaklam. Bet šoreiz ir šis raksts un diskusija ir par šo. Bet Tu Kurmi esi līdzvērtīgs trollis iepriekš pieminētam
Olga Skorzova Skorzova
11. martā 12:50
Viņa visu pareizi pateica,tā patiešām ir!Ne ko pielikt,ne atņemt.
Inara Čipane
11. martā 13:30
Laikam tā sirsniņa joprojām sāp,ka tik bieži jāpiemin bijušais,kurš atradis jaunāku sievieti!Netaisnojies un nepazemojies!
Ive Tone
11. martā 14:07
Ļoti maldāties, Imant, cenšoties pabāzt mani zem savas aprobežotās domāšanas latiņas. Ne visiem profili sociālajos tīklos ir lai tur savāktu feikus draugus. Dažreiz vnk ir nepieciešams autorizēties. Ja Jūsuprāt īstumu pierāda kupla neīstu draugu kompānija, kādu tur mudž, tad varat vien domāt ko vēlaties. Ha ha.
Alise Kruma
11. martā 15:46
Ko var ņemties Mūrniece? DZĪVO un priecājies par dzīvi, nevis visiem te stāsti. Nekas īpašs viņā nav. lai te stāstītu par savu šķiršanos, izskatās, ka sievieti trūkst uzmanības!
Ilze Sila
11. martā 15:58
Tā vien šķiet,ka nākamais populārais pāris būs Mūrniece ar Kiviču
Rikijs Kalns
11. martā 16:10
Palasot komentārus,kuri pārņemti ar tādu skaudību un nenovīdību,izjūtu līdzjūtību pret tādiem.Nekad un nekas jums nebūs pietiekami labs.Citu acīs skabargu redzat,paši savās neredzat baļķi! Par ko tad būtu jāraksta? Vai jums prieku spēj sagādāt kāda cilvēka veiksmes stāsts? Pavisam vienkārš ieteikums jums skauģi- uzvelciet Lindas Mūrnieces kurpes,nostaigājiet viņas ceļu un sasniedziet,to ko sasniegusi šī persona.Pilnīgi droši varu apgalvot,ka jūs nevarētu pārvaldīt un vadīt vistu kūti,kur nu vēl ko vairāk! Psiholoģijā jau sen atzīst,ka cilvēki visvairāk trako par to.ko skaidri paši saprot,ka nekad to nesasniegs un neiegūs,pie kam skaudība bojā aknas :)
Andis Ziemelis
11. martā 20:40
Gulties zem musulmana un maitat savu Eiropisko identiati - perfekto naciju. :). Neviens normals Eiropietis vai tas ir Krievs vai Zviedris vai Latvietis negribas sievieti kura gulejusi ar curku. Mauka kura pagulejusi ar 100 baltajiem lielaka ciena un respekts .
Andis Ziemelis
11. martā 20:57
Tetuvejumi latviskas krasas un tautas ornamenti MARAS KRUSTI utt - it ka Baiga LV patriote, bet tai pasa laika ar musulmniem iet kopa. Kas nu nekadigi neiet kopa ar Latviskumu kas ir dala no Eiropas Identiates .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi