Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Aris Abele
7. martā 13:27
pedofilu paradīze.
Andra Kaupe
7. martā 15:08
Tas, ka notiek bērnu skaistumkonkursi, pats par sevi nav nekas slikts. Taču kritērijiem vajadzētu būt pavisam citiem, nevis tam, vai bērns izskatās pēc ''maziņa, skaista pieaugušā'', tādējādi dodot ''zaļo gaismu'' pāragrai bērnu seksualizēšanai. Nekādus peldkostīmus, nekādu kosmētiku, nekādus šinjonus! Lai bērns uzvar ar savu labestību, atraktivitāti, spēju nepiespiesti izturēties, savam raksturam piemēroti izvēlētu un interesanti pasniegtu dziesmu, deju vai dzejoli. Lai vasarraibumi, uzrauts deguns, varbūt pat Dauna sindroms nav šķērslis iespējamai uzvarai, ja vien koptēls prasmīgi veidots, izceļot tieši konkrētā bērna ''plusiņus''. Protams, jādomā arī par apģērbu un frizūru, bet tam jābūt bērniem, nevis pieaugušajiem domātam dizainam!
Maija Purvina
7. martā 15:28
..nekā skaista es meitenē neredzu...nesmuka...
Venta Brīvkalne
7. martā 17:06
100% piekrītu Andrai Kaupei -lai bērni sacenšas ar to. ko prot un spēj izdarīt, nevis ar to, kuri vecāki vairāk izdod naudu kosmētikai, parūkām, dārgām drēbēm...vēl tikai trūkst kosmētiskās operācijas...varētu sākt domāt jau arī par krūšu implantiem, jo kas nu tā par princesi, kurai priekšā ,,dēlis",ja jau par visu vari mazu bērnu vajag pataisīt par pieaugušu ... ka tik vēlāk nenāktos to visu nožēlot.
Kaspars Poišs
7. martā 17:33
Tie ir mammu sapņu piepildījums! Paskataties kādas mammas, kā govis bet no bērniem princeses taisa! Pašas nevarēja tagad bērniem jācieš un tas ja vēl bērns neiegūs kādu psiholoģisku traumu uz mūžu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi