Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
ap-17
18. februārī 06:37
Izlasiet A Sakses pasakas par ziediem-Peonija.\\Bet arprats bus ka filma Smalkais stils-ka,jusu darza nav peonijas?
HA
18. februārī 07:12
Darīt nav ko ta ņemas Vairāk pa 2 rubul neviena puķe nevar maksāt
....
18. februārī 08:00
Lai jau viņām (FB Peonijas) arī uzzied tās šķirnes, kuras ir pasūtîjušas, bet stipri šaubos. Peonijas jau tagad tirgo visi, kuriem nav slinkums. Stādu parāde jau kādu trešo gadu ir pārpilna ar stādiem par ārprātīgām cenām.
Pajolis
18. februārī 08:08
Pretīga paskata puķes. To ziedu forma tiešām liekas vecišķa. Nāk prātā uzburbušas veckundzītes. Par velti tādas puķes neņemtu. Nopļaut, izrakt un uz komposta kaudzi.
cipiņš
18. februārī 08:12
Bērnībā laukos vecmammai pilns dārzs bij ar peonijām , smaržoja viss , skaista puķe !!! Ļoti ar bērnību asociējas , tikai tad viņa tūkstošus nemaksāja !!!
Vivaiobuffa
18. februārī 08:12
Audzētavā par kuru iet runa, e- veikalā Summer Glow maksāja EUR 28 un ja nemaldos, tad tikpat maksāja arī Lois Choice. Nevienu brīdi neesmu redzējusi tādu cenu, kāda ir minēta rakstā.
Nora.
18. februārī 08:16
Peonijas ir loti skaistas pukes, bet nekad nemaksatu tadu naudu. Tas tomēr nav to verts.
Nu
18. februārī 08:18
Sāksim jau ar to, ka interese par dārzkopību parādās sievietēm pēc 40, jo līdz 40 ir jāaudzina bērni, jākāpj pa karjeras kāpnēm utt. Bet pēc 40 gribas mazliet miera, dabas, skaistuma un sēdēt peoniju dārzā un nesteidzīgi dzert tēju. Tā kā taisnība vien ir par vecenēm, tik tās vecenes mūsdienās tādas frišas, skat Kiviča Skulmei arī jau tūliņ 40.
Juhans
18. februārī 08:23
Mammiņ, mīļo māmuķīt / Nāc un paskaties tu ar / Dārzā pilns ar peonijām / Mani pārņem distonija.
Olga
18. februārī 08:24
Ja jau tik dārgi, tad jābaidās lai kāds naktī neizrok un neaiznes tās pojenes. Man patīk peonijas, bet tās nav vienīgais krāšņums tāpat man patīk arī hortenzijas, rododendri, ceriņi un jasmīni, ziedošas ābeles un ķirši. Ah kā sagribējās lai ir maijs!
Dddd
18. februārī 08:54
Tas, ka 30 "biznesa haizivis" grib notirgot stādu par 700euro un 40 pamuļķi grib to nopirkt, saucas bums? Nu pieņemsim
Selma
18. februārī 09:08
Ja nopērku 40 - 150 gb vecas peoniju šķirnes, tad diez kāds kolekcionārs tur viss nesanāks, drīzāk varēs priecēt garāmgājējus.
Varis Baņgieris
18. februārī 09:09
Ja ļoti patīk un vari atļauties kāpēc par jaunu šķirni nemaksāt simtus un par superšķirnēm arī tūkstošus? Par dizaineru somiņām tūkstošu vērtībā taču neviens nebrīnās. Es arī pirms 10 gadiem par jaunām un pasaulē uz to brīdi skaistākajām dienlilijām maksāju 100-250 dolārus. Tas gan bija izejmateriāls selekcijai. Prieks redzēt, kas no tā iznācis un tas bija vērtīgs ieguldījums. Peonijas ir ļoti krāšņas, tikai karstā laikā pārāk ātri nozied. Dienlilijām audzēšana identiska, zied ne tik krāšņi bet katra šķirne zied mēnesi - pusotru. Katrai savi plusi un mīnusi, nekas jau nav ideāls...
super
18. februārī 09:36
ļoti patīk peonijas, ļoti, ir pietiekoši daudz veco labi zināmo šķirņu, smaržīgas, skaistas, pilni dārzi
...
18. februārī 11:32
man patīk visas puķes, dārzā entās dobes. Arī pojenes patīk. Kad lasu kādu rakstu par puķēm, sirds gavilē un gaidu pavasari, kad tikšu aprušināt savas mīļās !!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi