Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
???
5. februārī 09:45
Iepriekš raidījumā Bez Tabu,kad tika komentēts skatītājas jautājums par to,ka sižetā virieši telpās sēž pie galda un ēd ar cepuri galvā un kapucē,etiķetes speciāliste atsaucās uz to,ka tas vairs nav aktuāli,laiki mainījušies.Kam reāli bija grūti piekrist.Tagad šeit lasu- ka vīrietis ieejot telpā noņem cepuri! Pastāv viena pieklājības etiķete,vai stila eksperts pats izdomā pieklājības normas,kā un kur vajag runāt?
Juhans
5. februārī 11:05
Arī vīriešu cilvēks var uz balli iet bez cepures, bet ballē likt keponu vai adīkli galvā, īpaši, ja viņš ir alternatīva rakstura hipsteris, reperis, dizainers vai Gejs.
Selekts
5. februārī 12:11
Vīrietis "ieejot telpā" novelk priekšādiņu. Visa etiķete bastīta uz seksu. Kad sieviete pienāk pie galda, vīrietim ir "jāsaceļas", utt..:))) Zēnam "jāpievelk kājiņu" un meitenei jāpietupstas.
Juhans
5. februārī 12:16
atvelk
Mae Maddock
5. februārī 13:09
Tagad Google maksā man $ 25000 līdz $ 30000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Esmu saņēmis $ 28476 savā pēdējā mēneša tiešsaistes paycheck no paypal konta. Šis darbs ir tiešsaistē un ļoti viegli izdarīt nepilna laika vai pilna laika pat Nav īpašu pieredzi, kas nepieciešama paldies Google, lai dotu man šo ārkārtas iespēju veikt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Iegūstiet vairāk informācijas šajā vietnē....... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.I­n­t­e­r­N­e­t­4­3.C­o­m
Jurīc
5. februārī 13:30
Nu, ja ir tikai cepure un cimdi, tad stingri jāpiedomā kādā sabiedrībā rādīties! Kāds var nesaprast.
jānis
5. februārī 16:03
kārtīgs latvietis pie galda ar cepuri galvā nesēdēs nekad....,šmurguļiem nav tautības....
Šausmas
6. februārī 06:48
Nu jau drīz būs norma zābakos likties gultā un baznīcā cepurē lūgt Dievu.
DZINTARS VILDE
6. februārī 18:55
jāpiesedz plikais pauris
Selekts
7. februārī 10:17
:) Sievietes "pilotkai" telpā ir jābūt uz "galvas", nevis, pēcpusei.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi