Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Aija Vaivode
4. februārī 09:07
Paldies par šo interviju! Tā ir kā malks svaiga gaisa negatīvisma pilnajā interneta vidē. Jūtos saņēmusi spēka devu visai dienai.
Raimonds Grīva
4. februārī 10:20
daudziem uz vecumu jumts mēdz aizbraukt :D
Maris Silinsh
4. februārī 11:31
Pa lēto jopt. Sapļauj tik zāli, un floksē iekšā! Ziemā gan draņķīgāk, kad siens jāgrauž ...
Enrico Mantales
4. februārī 11:43
Pilnīgi pareizi.Pārstājat stūķēt savā ķermenī līķus,un kļūstat veseli,slaidi un jauni. Puse pasaules jau ir veğetārieši.Ko vēl gaidat?
Elnita Elnita
4. februārī 13:44
Ir labi. Ir forši. Saturīga intervija.
Andris Plivna
4. februārī 13:45
Pat apnika lasīt šo Murgu!Bērnu dārzu variants!pamēģiniet vegāni fiziski pastrādāt SLIŅĶI!Vissam jabūt balansei!!!!!
Elnita Elnita
4. februārī 14:11
Sākas agresīvo gaļēdāju uzbrukumi!
Raimonds Juzāns
4. februārī 14:40
Kā palika par vegānu, tā palika daudz stulbāks..pa rādžiņu vispār tagad murgo.
Janis Jansons
4. februārī 15:16
Ir tāds teiciens krieviem 'podkoblučņiks", šoreiz precīzi jo ja tā nebūtu,tad varētu arī varbūt savādāk paskatīties uz dzīvi.. Bet Ltips ir laba leta - "Mūzika iedzērušiem cilvēkiem":) Tas leikam no paša Freža savulaik..
Rodžers Špakovskis
4. februārī 15:47
Izlasīju interviju, principā, lielākā daļa veģetārisma propaganda, pārējais bla bla Freda stilā- daudz runāt un neko nepateikt. Komentā kārklu spānis Enrico Mantales izgvelza- puse pasaules jau ir veģetārieši. Atļaušos apšaubīt. Daudzās zemēs esmu dzīvojis, ar daudzu tautību cilvēkiem esmu sarunājies, bet, es personīgi nepazīstu, aš redzējis neesmu NEVIENU veģetārieti! Gan jau ka kaut kur viņi ir- tur, ārā:) bet satikti nav.
Enrico Mantales
4. februārī 15:55
Špakovski....ir zemes kur veğetārisms ir pašsaprotama lieta,bet tu jau tādas protams nezini. Un izmantojot Ugunskrustu tev vajadzēja būt kaut mazliet gudrākam.
Rodžers Špakovskis
4. februārī 16:20
Enrico Mantales, nav tādas zemes, kur veģetārisms ir pašsaprotama lieta! Veģetārisms ir raksturīgs tikai niecīgai daļai Rietumu attīstītajās valstīs, tā ir modes lieta, lai, sabiedrībā zināms cilvēks varētu parādīt to, ka es, redz esmu atšķirīgs, labāks, nekā jūs, neēdu dzīvniekus. Tie ir lēti ponti! Jo zeme būs nabadzīgāka, jo mazāk veģetāriešu tur būs- ēdīs visu, kas ir noķerams. Pastāv stereotips, ka Indijā katrs otrais ir veģetārietis. Nekā tamlīdzīga, tur veģetāriešu praktiski nav, ne hinduisms, ne budisms neaizliedz ēst gaļu. Tavā profilbildē ir Buda? Lūk, Buda ēda gaļu! Arī budistu mūki ēd gaļu, viņi paši nedrīkst nogalināt, bet ēst drīkst. Cilvēks ir primāts, atšķirībā no pārējās dzīvnieku pasaules, kura dalās zālēdājos un plēsējos, primāti ir visēdāji. Veģetārisms nav cilvēka dabā, pret dabu iet nevar, nevar noliegt to, kas esi! Veģetārisms nav nekas vairāk, kā mūsdienu modes lieta.
Otto Kurmis
4. februārī 19:54
Veģetārisms ir arī jaunu latviešu buržuju aizraušanās, papildus tam nāk nodarbošanās ar jogu un bērna nosaukšana divos vārdos. Vegānisms, arī Freda gadījumā, ir nopietna psihiska saslimšana.
Rodžers Špakovskis
4. februārī 21:42
Otto Kurmi, neticu, ka Fredis ir vegāns. Siers, krējums, piens, medus, biezpiens, olas? Tas nav ēdams? Nē, tā ir pokazuha, ne vairāk. Viņš ir prasts dirsējs. Ak, reizēm šmigu ierauj? Tad, kāds, pie vella, tu vegāns??? Ne ne, lēti ponti.
Zaiga Amola
4. februārī 22:40
Ak tāpēc viņš tik slikti izskatās 😆 Un runā vārds vārdā kā no grāmatas tāpat kā visi vegāni sektanti.👏

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi