Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
2018. gada 22. oktobrī 15:16
Visam tam varu tikai piekrist. Izņemot punktu par dzimumlocekļa saukšanu citos vārdos. Vīrieša dzimumorgāns, dzimumloceklis, ir falls, penis, latviešu valodā pipele. Šaubos, vai kādam vīrietim patiks, ja viņa sieviņa tā to sauks. Tā pat, kā nevienai sievietei nepatiks, ja es viņas smuko spraudziņu saukšu par vagīnu, starpeni vai pežu. Nevajaga pārpublicēt amerikāņu rakstus, Eiropai tie neder.
Amadejs
2018. gada 22. oktobrī 15:54
Ja sašricē lūpas, saliek silikonu krūtīs, notetovējas, pīpē, ir galīgi sulba utt.
ilze
2018. gada 22. oktobrī 16:05
Nesaprotu tikai ,kas te tāds rakstīts un parādīts,ko nedrīkstētu skatīt personas līdz 18gadu vecumam
Noyb
2018. gada 22. oktobrī 16:07
-Ja sieviete runā bērnišķīgā un šķietami mīlīgā balstiņā = nav seksigi tacu saduntad smiekligi -Ja sieviete pārspīlē ar smaržu lietošanu = taspats kas ar viriesiem, nav seksigi bet netrauce jo vismaz nesmako pec sviedriem vai tml. -Lūpu izstiepšana pīles knābīša formā jeb tā sauktais „duck face” = nav seksigi bet daziem varbut patik -Ja dāma "skaistuma vārdā" moka sevi un staigā neērtās augstpapēžu kurpēs = vajag staigat ertas augstpapedenes tad bus gan seksigi gan smuki -Ja citu klātbūtnē runā lietas, kuras pienāktos apspriest guļamistabā = taisniba, ir lietas kas uz citiem neattiecas -Dzimumlocekļa saukšana citos vārdos = 50:50, ir situacijas kur nepieciesams alternativos nosaukumus dot -Spīdumiņi uz ķermeņa = varbut ari ir seksigi ja izdara korekti -Ja sieviete cenšas "turēt līdzi" vīrietim, lietojot stipro alkoholu = sievietem nepiestav piedzerties bet iedzert gan nav problemu -Ja uzvedas "pavedinoši un jutekliski", atgādinot pornozvaigzni = skatoties kur, kad un ar ko..
Kekss
2018. gada 22. oktobrī 16:16
Man personīgi nepatīk tikai „duck face”, bet pārējais netraucē.
Zorro
2018. gada 22. oktobrī 17:06
Ļoooti daudziem vīriešiem nepatīk, ja sievietes pārspīlē ar Nagu garumu ! Vispār garu nagu būšana ir tīri sieviešu izdomāts skaistuma atribūts...
Es gan
2018. gada 22. oktobrī 18:01
Dievinu augstus papēźus, savai draudzenei pat dārgas kurpes uzdāvināju.
Nu es ka vecis varu teikt
2018. gada 22. oktobrī 19:04
Katraii zievietei piestav savs. Te viss vienarsi iebats viena katla. Ir kurai pietast ta skas te rakstits. Neseksigi ir tad , kad sieviete no sevis tasia ara vairak neka ir. Vienkarsi stulbi tas ir. Bet varbut uz kadu ta strada. Ta ka viss ir relativi un katrai situacijai individuali.
Andrew Robbins
2018. gada 22. oktobrī 19:56
Kaut kāds stulbums. Augstpapēžu kurpes ir pat ĻOTI SEKSĪGAS. Un to es saku kā vīrietis. Spīdumiņi arī var būt seksīgi. Muļķis šo rakstu sarakstījis.
Sandis
2018. gada 22. oktobrī 23:40
Nu nez kādēļ tad augspapēžu kurpes ir izdomātas?
un
2018. gada 23. oktobrī 01:17
Pievienoju sarakstam: gari nagi, izkrāsots ģīmis, mākslīgas skropstas, mākslīgas krūtis, tetovējumi.
intelekts
2018. gada 23. oktobrī 02:01
Lai patiktu vīriešiem, ir jābūt tīrīgai (tā ir zināma problēma Latvijā), kārtīgai un bez pārspīlējumiem - normālai (taču ne bezgaumīgai pelēcītei). Prātīgiem vīriešiem nepatīk ne silikona krūtis, ne ar injekcijām uzpūstas lūpas, ne speciāli izaicinoša uzvedība (tas normāliem vīriešiem šķiet vulgāri un atbaidoši). Jāatceras, ka tiem, kam nepatīkat, tāpat nepatiksiet - galīgi nav vērts sevi izķēmot un satraukties par to, ko nav vērts satraukties. Piebildīšu, ka ir vērts cīnīties par to, lai nepiesārņotu sevi ar alkoholu, ar dūmiem vai neveselīgu pārtiku, jātur sevi formā, lai nav liekā svara un, lai pašai ir labs raksturs un sirdī daudz mīlestības.
Seksīgi
2018. gada 23. oktobrī 05:57
Kopš kura laika augstpapēžu kurpes ir neseksīgi???!!! To sarakstu bērni sastādījuši. .
Pu
2018. gada 23. oktobrī 07:32
Par augstpapēžu kurpēm un pēdējo punktu nepiekrītu. Man pat ļoti patīk.
Stagnāts
2018. gada 23. oktobrī 08:03
Vēl varu piebilst,ka man riebjas retūzas,man tās atgādina padomju laika trenūzenes.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi