Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Hillary 4 Prison! Obama birth certificate fake!
13. aprīlī 17:13
Nu lielaka dala amerikanu nobalsoja par Tramp. Vins ir godigi ievelets prrzidents. Turklat geopolitiski Tramps ir ari muusu prezidents. Tramps ir iespejams vislabakais ASV prezidents kads jebkad ir bijis vins pilda VISUS savus solijumus, Latvijas valdiba varetu nemt piemeeru. Par gaumi, nestridas, es ari ieperkos DJ Maxx taa to sauc ASV un tur ir vairak citu zimolu, piemeram "Lands End", Michael Koris", "Nautica" utt.
Liene
13. aprīlī 17:44
Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā SuperEnalotto izlozē, kura notiks jau šovakar, Džekpots ir prātam neaptverami vairāk kā 129 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit SuperDraw biļešu, kur Džekpots ir vēl iespaidīgāks – 130 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu! ;)
moda to Liene
13. aprīlī 18:04
Kad Jus Beidzot Beigsiet List visur ka tads pudelaizbazamais pa prieksu visiem un visos caurumos?! Nu,lidz kaklam si te Mulkukersanas reklama! Sez un skricele bez pusdienlaika vienu un to pasu. Nomaini plati vismaz sezona reizi!!!
nuja
13. aprīlī 18:26
Kāds tur šoks? Cilvēks nopirka draņķīgu Ķīnas ražojumu, vienu reizi uzvilka un izmeta vecajās lupatās. Ko tad vēl ar Ivankas ražotām lupatām darīt? Prātīgāk gan būtu nepirkt. :))
circenis
13. aprīlī 19:30
Viņa pati ir neglīta !
a
13. aprīlī 20:02
Trumpis nedod vairāk naudas sievai. ne katra miljonus dabū,ko kleitas pirkt.
Jeblonskis
13. aprīlī 21:13
Nedapistā pezde. Tādas kroplas maukas britānijā ganās.
latvieshu komentari
13. aprīlī 21:49
visaa "plaukuma".Pretigi,laikam palikushi par padibenem,ka taa gaanas,kaa bomzhi.
Khm
13. aprīlī 22:19
Tiešām smiekli nāk lasot šo stāstu. ASV pilnīgi visos outleta veikalos ir visu populārāko zīmolu MK, CK, TH drēbes. Kleitas 29-39 usd, atsešviķi eksemplāri pat lētāk. 40 eur, tā jau ir Eiropas cena, un tas jau ir dārgi. Tā ir vecā kolekcija, kas izpārdodas. Pilnīgi šokē, cik cilvēki var būt stulbi un iepīt savu demagoģiju pilnīgi neatbilstošā situācijā. Tas ir bizness un mārketings, liela daļa šo kleitu ir jau pārdotas par augstāko pirmo cenu.
Nu
13. aprīlī 22:49
Ha
14. aprīlī 02:03
Stulba vecene, laikam pirmoreiz tkmaxx iegàjusi. Tur nav nocenotàs preces, bet sezonai beidzoties ar atlaidém var dizaineru preces nopirkt. Labàkais veikalu tíkls! :)
Atpalikusi
14. aprīlī 02:22
Ivankas apģērbus kā arī MK, Tommy Hilfiger, Guess etc jau gadiem un paaudzēm pārdod vecās sezonas tj maxx un tk maxx... Nu gan jaunumi...
:D
14. aprīlī 11:26
Neviena britu dàma par to shokà nebútu :D Túriste no austrumiem, iespéjams.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi