Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
f
12. aprīlī 06:38
izskatās smieklīgi
Ar
12. aprīlī 07:10
tām skropstām ir kā ir. Daudzas tiešām pārcenšas ar skropstu garumu un biezumu un skats ir smieklīgs. Viss ar mēru - ja nepārspīlē ar garumu, tad ir ok. Jāskatās arī kvalitāte, tiešām.
protams, likt
12. aprīlī 07:23
izskatās labi. draudzenei izmaksāju, bet ir to vērts.
Ess
12. aprīlī 09:15
Neesmu redzējusi nevienu skaitu mākslīgo skropstu variantu. Ja tās sāk līmēt sievietes gados, tad vispār izskatās šausmīgi.
emudrons
12. aprīlī 09:23
impampini fetisisti/-es/
Stilists
12. aprīlī 10:55
Vēršu uzmanību uz maldinošu terminu izvēli rakstā. Mākslīgās skropstas ir tās ko var nopirkt veikalā un mājās pats pielipināt, savukārt pie atsevišķa skropstu matiņa piestrādātās skropstas sauc par “pieaudzētām”. Nevajag putroties un jaukt galvu.
Lon
12. aprīlī 10:57
Aplimet arī vaginu labi izskatās un ir iemesls radit
Giya
12. aprīlī 12:34
Nesaprotu, kāpēc ikdienā pašai sev uzkraut to ņemšanos un nemitīgo skropstu pieskatīšanu, un atkarību no meistares. Ļoti daudzas pēc pirmās nakts ar galvu spilvenā pataisa sevi apsmieklu pēc tam. Labāk acis izcelt ar prasmīgi uzklātām ēnām un labu skropstu tušu un efekts ne sliktāks. Vismaz pati vari tikt galā bez meistariem. Bet nu katram savs.
Ragi un nagi
12. aprīlī 13:59
Tā visa ņemšanās ar mākslīgu sevis uzlabošana ir viens liels biznesa triks ar mērķi, nokāst labu naudu no sevi uzlabot gribošām cacām. Pirmkārt, visi tie mākslīgie uzskaistinājumi ir īslaicīgi, dārgi un prasa regulāru "apkopi", pielabošanu. Un tas rada sava veida atkarību - no meistara, no pakalpojuma. Otrkārt, jābaidās, ka tik kaut kas nenotiek, nenolūzt, neatlīmējas tie mākslīgie uzlabojumi. Labāk tomēr ir censties uzlabot SAVU matu, nagu, skropstu kvalitāti, vai arī darīt to (krāsot, lakot) pašām pieejamā veidā, lai nav jāizdod nauda salonos vai, nedod Dievs, pie visādiem kaktu meistariem un "speciālistiem".
Vezis
12. aprīlī 15:10
Jaja, katru otro nedelu kautko mehaniski kabinat klat acim, vel limet un raut... nav brinums, ka ari driz es bushu klat. LV ir loti augsts raditajs adas, kruts utt vezhu saslimshana, bet te tik reklame limet, injicet, sauloties un vel ko.
eva
12. aprīlī 15:31
Pieaudzēju skropsats jau 10 gadus. aizņemtām darba sievietēm ideāls variants, izskatās ļoti dabiski, nevajag jau aizrauties ar milzīgiem vēdekļiem. Ļoti ietaupa laiku, un ja pieliek kvalitatīvas skropsats nezinātājs pat nekad nepateiks ka nav īstas.
!
12. aprīlī 16:51
Nodzīt uzacis un pēc tam uzzīmēt svītras + mākslīgās skropstas. Vajadzētu izskatīties ok :)
->stilists
12. aprīlī 19:53
cik tad ir profesionālu skropstu pieaudzētāju,parasti tās ir tukšpaurītes,kuras ar grūtībām beigušas viussskolu,vai tikai pamatskolu,tikai sevi sauc par meistarēm!
M
12. aprīlī 20:59
Mans viedoklis tīri no personiskās pieredzes: pieaudzēju pie profesionāles speciāliem gadījumiem, bet ne ikdienai. Patīk jo izskatās dabīgi ja nepārspīlē ar garumu un briesmīgu biezumu. Nepatīk tas ka jāpiedomā,nevar pa pierasto seju nomazgāt,paberzēt acis un tā.
mākslīgās smadzenes
12. aprīlī 22:30
Mākslīgās skropstas?!Tas taču ir smieklīgi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi