Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Aha
14. janvārī 09:14
Cik labi,ka ir instagrams,jo ,ja nebūtu tad būtu jāintervē pašiem!No dažiem teikumiem sanāk palags:D
B
14. janvārī 11:06
Viņas kosmētika+ apģērbs nav vidusmēra cilvēkiem,lai nolaižas no mākoņiem!
Avaro
14. janvārī 11:47
Pārāk melna acu krāsa, un tumša āda.
Noyb
14. janvārī 12:01
Only Deity can play Deity. =P
Ziile
14. janvārī 15:48
Viktorija Bekhema ir estee lauder reklaamas seja. Estee lauder piedaavaa Viktorijas Bekhemas liiniju. Tas ir vinjas darbs. Ja Dzintars vinjai maksaatu taadu naudu kaa Estee Lauder. Tad vinja teiktu, ka lieto tikai Dzintaru. 😂 jaasmejas par shiem naivajiem cilveekiem kas tic visam ko redz instagram. Instagram katra otraa bilde ir sleeptaa reklaama. Atjerdzieties.
selma
14. janvārī 16:11
Varu teikt tikai vienu - par tādu naudu būtu jāizskatās daudz labāk. Vai nu arī no dabas tik ļoti neglīta sieviete, ka tikai ar ārkārtīgi dārgu kosmētiku un ilgu darbošanos spēj iegūt daudzmaz ciešamu izskatu, un ne vairāk.
nu ja
14. janvārī 16:14
un tagad vesels bars ar vājām prāta spējām metīsies atdarināt to, ko mums potē, to sauc laikam par mārketingu un reklāmu. visu laiku un visriņķī tiek stāstīts un rādīts uz ko visiem būtu jātiecas un kas visiem būtu vajadzīgs. Prātīgie jau sen sapratuši, ka TAS viss apgrūtina tikai dzīvi, jo liek justies nepilnvērtīgam, nepiepildītam utt, jo jātiecas taču pēc tā, kas tev nav, tas kas tev ir, tas vairs nav nekas, jo ir vēl viskautkas, kas tev nav. un tā visu laiku.
īpaši stulbs
14. janvārī 17:03
Kāpēc par angļu Bekhemu var komentēt, bet par mūsu pašu basketbola peredastku Niedolu vairs izteikties liegts?
I was not born yesterday
14. janvārī 17:32
Cik naivi,parādiet viņu bez kosmētikas.Vai tad domājiet,ka esam vakar piedzimuši.
andris
14. janvārī 21:42
Izlasiju, cik gudrs biju tik arī paliku, vai nu viņa briesmīgs kroksis, vai nu tā kosmētika ne velnam neder.Man liekas ka mūsu žubītes ar krietni mazāku devu naudas nemaz neizskatās sliktāk.Labi ka kādam pietiek monētu šmiņķiem ,citam prieks ka paikai, laikam būs mūlis rosola bļodā jāiemērc -gribas tak kādu zaļumu masku sev.
Slotaskāts
14. janvārī 23:09
Izskatās pēc vaska lelles. Tā nedabīgi, kā ar kimikālijām piesūkusies.
teufelin
14. janvārī 23:47
You can take a girl out of Essex but you can't take Essex out of her...
Tikla
15. janvārī 02:32
Grūti jau tām sievietēm - sīkai kospmētikai 1500 € mēnesī, val pa niekam un tā smukumam savis 10 tūkst vajag. Un tad jau seko pati dzīve. Vai tad ko citu pelnījušas dakterītes un māsiņas pie mums- tad nevajag brīnīties, ka pašreizējie 5-7 tūkst mēnesī jau vispār nav alga labi , ka to dzīvottiesību nodoklīti ieviesa tad jau lūpenītei un acu uzlikšanai varētu jau pietikt

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi