Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Jocīgā pasaule
1. augustā 06:10
Tas ir dēls?Es tādu "dēlu" noliktu uz celīšiem un ieliktu viņam mutē savu daiktu sūkāšanai
Onoff
1. augustā 06:36
vińś jau to arī dara
Duduu
1. augustā 06:37
Beidziet reklamet sos feminos diegabikshus, re ka lupinjas savilcis un gjimiitis tik mulkigi nevainigs. Vai tadus juus gribat viriesus?
f
1. augustā 06:52
haha par vienu pederu vairāk
medijs speciali zombe un izcel to visu fignju
1. augustā 06:56
Jo darbojas globala zhanrisma propoganda un gejisma propoganda biorobotu totaalai kontrolei. Un medijs ir galvenais ierocis smadzenu skalosana. Paskaties uz ielas, cik daudz zombiju, un tikai medijs un medijs un velreiz, medijs, tiem dumjajiem nenobriedusajiem zombijiem ir izskalojis smadzenes. Tas, piemeram, par visiem tiem aptetovetajiem kermeniem. Redzi, pilnigi nenobriedis prats, tik vien, ka menesreizes sakusas vai ari pirmas usinas sak digt un iemacijies seklu nolaist, bet par parejo Dzive, nu sajegas nekadas. Bet visi apsitusies. Kaa debilas aitas. Notetoveti. Nesaprotot, ka ir globala medija, globali izverstas pagrimuma propogandas upuri un apmaniiti stulbeni. Iesledz smadzenes. Virietis ir virietis, sieviete ir sieviete. Skaists ir dabigs kermenis, nevis apsists, kad ar uzsisto tetovejumu tiek sabojati visi smalkie kermeni, kas cilveku savadak bioenergetiski aizsargatu. Par stipram gimenem un attistitam garigam vertibam. Kads tagad ienirgs to lasot, jo globalais medijs, atkal, visu garigo noliedz, ari apnirdz, par to nokluse, slepj patiesibu, bet cildina narkotikas, visas Holivudas filmas tas notiek, cildina un reklame gejismu un citas izvirtibas, un alkoholismu, pipeshanu un debilize lautinus par dzivniekiem, savarot tadu nozombetu dumju cietsirdigu biomasu. Iesledz smadzenes, pamosties. Ja medijs kadu dienu saks reklamet jums nejegas, piemeram, krasot papezus ar kritiniem vai bakstit sev ausis ar pirkstu, un to daris video klipos, to reklames FB un youtube, par to bus izcelti raksti zinas utt, nu, visadi, ka medijs mak zombet nenobriedusus pratus un trulus lautinus, tad visi ari saktu bakstit sev ausis un apzimet papezus ar kriitiniem. Padoma, cik viegli esat vadaami, cik loti ar jums sisteema manipule. Ari ziema, kad sien shalli mezgla ap kaklu, jo patiesiba, ta ir verga ziime, nesaat znaugu sev uz kakla. Bet tas ir it kaa moderni, un lautini dumjie, seklie, tam paklaujas un laujas nozombeties, neizprotot lietu patieso nozimi. Esi gudraks. Pamosties !
diagnoze
1. augustā 07:15
Slims deģenerāts.
aikuts birsims
1. augustā 07:18
Tak katrs pederasts kleitā jāiesprauž kas jaunekļiem savā mēslu lapelē.
Maija Purvina
1. augustā 08:10
https://xochu-vse-znat.ru/interesnoe/noam-homskij-10-sposobov-manipulirovaniya-massami.html?fbclid=IwAR3lV4c1Xj-EdUZB0GJv05EjR5_gnpPkpfqLJfYq038EOhXYXVSAa-t1wKc
zoologs
1. augustā 08:22
Hm,grūti noteikt,pie kādas sugas pieder attēlā redzamais radījums...
re
1. augustā 08:26
Ļoti smuks meiteņpuika.
Juhans
1. augustā 08:30
dekoltē zonā / atradām matiņu / tvoju zanogu / izliekas viņš / nedzer hormonus
Jaa
1. augustā 10:14
Būtu skaista meita, bet kā dēls diezgan bēdīgi...:(
vbnvbnvbvbn
1. augustā 10:19
tā tak pa -dauuza
āāāāā
1. augustā 10:19
tā tak pa -dauuza 2
Inga
1. augustā 11:02
Nejauciet dažādas lietas. Geji un transvestīti nav viens un tas pats, tas ir pilnīgi kas cits. Transvestītus reti kur var satikt, bet geju ir daudz, pati redzēju vairākās fitnesa zālēs kā tie izrādās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi