Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
.
15. jūlijā 15:51
Treshais reihs rullee - gestapo cieniigi experimenti.....
Geju paris
15. jūlijā 16:01
Briniskigs jaunums!Ceru ka medicina tikpat strauji attistisies un bus vel vairak iespeju,un ne tikai sievietem!
Qanon
15. jūlijā 16:06
Cik gan tas ir slimi.. Pasaulē nekas tāpat vien nenotiek un šī sieviete bez zemdes bija ne bez iemesla. Viņai bija paredzēts cits ceļš. Viena lieta paņemt kaut ko no miruša ar viņa dzīves laikā dotu atļauju, lai glābtu kāda dzīvību, cita lieta, izdarīties šādā te veidā dēļ cilvēku iegribām, lai lauztu likteni. Vēl viena lieta - cik gan daudz lietderīgāk šie "ārsti" varētu pielietot savus talantus un laiku, kur tas patiešām būtu vajadzīgs, ja medicīna jau sen nebūtu padarīta par biznesu. Lai nāk apgaismība pār cilvēku rasi un tās apziņu!
ha, ha
15. jūlijā 16:11
Ieņemts no vīrieša ar transplantētiem pautiem.
Medmāsa
15. jūlijā 16:27
Kas ir slimi? Par to ka medīcina attīstās? Kas tieši ir slimi? To ka miljoniem cilvēku visā pasaulē izdzīvo un dzīvo dzīvi izārstējoties no slimībām kuras vēl ne tik sen bija dzīvībai bīstamas? Vai slimi ir tas ka daudzas kaites ir uzveicamas, cilvēku dzīve uzlabojas, iespējas dzīvot normālu dzīvi un citas lietas, kuras vēl ne tik sen nebija iedomājamas pie dažādām diagnozēm? Kas ir slimi?
biolops
15. jūlijā 17:13
slimi ir tas, ka tādejādi tiek kropļota dabiskā izlase, vai cilvēku sugas evolūcija, sauciet kā gribat. izdzīvo tie kam nav jādzīvo, dzimst tiem kam nebija jādzimst, utt. Tas likumsakarīgi rezultēsies ar populācijas krahu sasniedzot ~ 11 miljardus, kas pēc esošajām pieauguma līknēm notiks pēc pārdesmit gadiem ( ....Pārdomām - beidzamajos piecdesmit gados (pateicoties medicīnai arī) ir noticis cilvēku populācijas pieaugums par 5,5 miljardiem. Iepriekš - bija vajadzīgi 100 tkst gadu, lai izveidotos 2,5 mljrd populācija) .. tas lūk ir slimi.
Austris
15. jūlijā 17:41
biolops un Qanon, ja tas ir slimi un nepareizi, tad es saprotu, ka jūs nekad nedodies pie ārstiem un uz aptiekām? Tā runājot, tad, lūdzu, nemaz nemēģiniet kādreiz iegādāties antibiotikas vai citas zāles, kad tas būs nepieciešams jums vai jūsu tuvajiem! Paļaujieties uz dabisko atlasi un "likteni", ja būs lemts dzīvot, tad būs. Gribētu tikai redzēt, ko jūs teiktu par to, kad medicīna būtu jums nepieciešama... Jā, dabiskā atlase taču ir nepieciešama, lai kāds dabā ir duraks un nemāk (negrib) izārstēties. Savukārt par aprobežoto likteņa piesaukšanu - vai tad nevar būt, ka liktenis ir atnesis iespēju laist kādam pasaulē bērnu ar ārstu palīdzību? Likteņa ticētājiem, taču būtu jātic, ka likteni neapmānīsi un viss notiks kā bija jānotiek - šajā gadījumā laist bērnu pasaulē pat pēc visām grūtībām.
ha, ha
15. jūlijā 17:51
Katrs slimais gēns, kas ar neapdomīgu ārstu palīdzību nonācis cilvēces genofonda apritē, ir kā vīruss, kas vairojoties sakropļo un nogalina dzīvu organismu.
Austrim
15. jūlijā 18:21
Es Jums piekrītu. Priekš tam jau ir veselības aprūpe, lai vairāk cilvēku piedzimtu veseli un dzīvotu veseli. Lai samazinātos mirstība no infekcijām vai iedzimtām slimībām utt. Un, kas attiecas uz likteni, tas jau sen ir nolemts (gan tas, ka kāds vēža slimnieks dzīvo 40 gadus pēc diagnozes konstatēšanas, gan tas, ka cits nomirst pēkšņi, ka vienam nav bērnu, bet citam ir, neskatoties uz prognozēm, ka nebūs. Ja zīlnieks pēc rokas līnijām agrā jaunībā izzīlē, ka būs 3 bērni, un pēc 30 gadiem izrādās, ka tā ir taisnība (un ne jau vienam cilvēkam), tad kā to sauc?
>Qanon
15. jūlijā 18:24
Bet te taču arī tika glābta dzīvība, mazuļa dzīvība - viņš piedzima, neskatoties uz to, ka dzemdes sākotnējā īpašniece bija mirusi.
Vispār
15. jūlijā 18:42
Atvēru šo rakstu, jo domāju ,ka būs apraksts kā mirušai sievietei izņēma dzemdi, lai transplantētu citai. Cik ilgi tā sieviete bija mirusi 1 stundu, 1 dienu, mēnesi? Bet nekā, raksts tikai par to, ka piedzimis bērns. Man personīgi neliekas sensācija ,ka sieviete iznēsā bērnu transplantētā dzemdē, tas vairs nav ne kas jauns, bet to ,ka dzemde tika izņemta mirušai sievietei gan ,jo līdz šim domāju ,ka orgānus izņem kamēr cilvēks ir dzīvs, bet smadzenes nefunkcionē! Sensācija tikai virsrakstā!
Mežavecis
15. jūlijā 19:13
Medmāsai. Slimi ir tas ka bagātnieki pērk sev iespēju radīt pēcnācējus tā vietā lai glābtu tūkstošus jau dzimušus. Bet kuriem trūkst elementāru medikamentu un pārtikas. Runa jau neiet par dzīvības glābšanu. Tad naudu skaitīt būtu muļķīgi. Bet šitādi eksperementi jau ir slimi. Tā ir lepnība. Draugiem ir baseinā krokodīls, bet mēs uzbūvējām savu frankenšteinu.
seee
15. jūlijā 19:43
Acimredzot sai sievietei bija paredzets, ka cels lidz berninam bus grutaks ka citam. Un vinai bija paredzets ka bernins bus, tikai pasai bus dzive parbaudijumi. Tas kas te augstak rakstits ir mulkibas. Tam kas notika bija janotiek, viss ir pareizi. Vina izcinija, malacis. Un paldies medicinas attistibai
Dakterīši slakterīši
15. jūlijā 20:34
katru morga klientu sadalītu rezerves daļās un uzklonētu ctlplanētieti . Dod tik vaļu. Un kur tad vēl bizness- melns un puspelēks . Ir pieprasījums un piedāvājums. Un nenotiek tas par baltu velti.
Kr
15. jūlijā 20:48
Rinkam mutē mana sperma !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi