Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
132 komentāri
Sakārtot:
zambala
8. jūlijā 15:52
Jā, jaunas attiecības visdrīzāk palīdz ātrāk aizmirst vecus pārdzīvojumus; un ko tad teikt par meitenem - kas bieži mēdz turet vairākus kavalierus kā variantus?! - tad jau viņas īsti nemīl un nesajūt dvēseles tuvību ne ar nevienu?!
alda
8. jūlijā 16:22
Atraitnes nodzivoju astonus gadus ,tad satiku virieti ,no sakuma viss bij labi ,tad sakas visadi parmetumi ,kad neperku pec vina ieteikuma sev apgerbu ,un ta talak,sezot vinam uz kakla ,samekleju sev darbu ,varu pirkt ko velos un kas man patik ,tagad kad stradaju atkal slikti ,vienam gruti,kajas sap ,vardu sakot visadas nelaimes .Viena jauka reize zvans ,zini tavam dargajam ir uzradusies tev aizvietotaja,dzirdet to bija loti nepatikami,kad vins zvanija izlikos viss kartiba ,bet atkal kartejo reiz pa telefonu sastridejamies,tad ari pateicu #Ja jau tas pimpis niez ,tad nu aizej pie aizvietotajas ,lai pakasa.#
biete
8. jūlijā 16:28
JĀ ! Tas to nozīmē. Nemīlēja. Lai gan rakstā noteikti apgalvots pretējais lai mierinātu sievietes.
biete
8. jūlijā 16:32
iepazīšanās portāli pilni ar šķirtajiem un precētajiem. Praktiski tie sastāda 99% portālu vīriešu. šķirtie nemaz negrib tikai vienu. tikuši no sievas vaļā dzīvo katru ned. ar savu vai tiekas ar vairākām.
Ha
8. jūlijā 16:40
Naivā, logiski ka džeki LV ir retums... visas paliksiet drīz vienas
dīvaini
8. jūlijā 16:51
Tā dīvaini sieviete rakstā visu uztver. Tajā brīdī, kad viņa pateica, ka grib atsevišķi, vīra zemapziņa to nofiksēja. Jā, viņam bija reakcija, bet tā vairāk bija tādēļ, ka bija pieradis pie zināmiem apstākļiem. Taču pēc neilga laika atgriezās veselais saprāts, kurš teica, ka viņa nemaz viņu negrib. Tad radās citas attiecības, kuras grib abi divi. Ko tad tagad visu mūžu dzīvot vienam, tikai lai pierādītu, ka kādreiz bija jūtas? Tās taču jau bija zudušas kopdzīves laikā.
Infor
8. jūlijā 16:54
Eh ... kā kuram .. es pat neiesprinkstu . Var padzīvot brīvāk , var attiecībās no bērniem ar nemūku . Tā kā man poher kā dzīve iegrozīsies tā būss .
Infor
8. jūlijā 16:57
Alda no tām ...kā gribu tā daru , bet gad vecis dara ka grib ui ui vulkāna izvirdums ..
to infor
8. jūlijā 16:58
" neiesprinKst" raksta ar "G" - neiespringt !!!
Infor
8. jūlijā 17:01
Es rokstu speciāli priekš tādiem kā tu .. kas neko vairāk par gramatiko kļūdu uzrakstīt ņevar..
Infor
8. jūlijā 17:07
Labi pēc psihaloga vārdiem : sanāk es bij ellē : varbūt ar apnika man ar sociāl nelabvēlīgu cilvēku vispār sev nerv čakarēt . Ne ētika ne morāles principa tik dirn ko raksta visos portālos un pa piln ņem ko tajos raksta par psihaloģiju , atiecībām ,un citiem buļšet .. visus tos murgus ko lasa katrs otrais var sev to piemērot ,bet patiesībā tā nav . Tas pats kas ar muļķīgiem horoskopiem...
bums
8. jūlijā 17:08
Anna grib dzīvot atsevišķi, bet kad kādai citai ievajagas, uzreiz sašutums un skaudība. Malacis Anna, ko gribēji, to dabuji!
Infor
8. jūlijā 17:11
Bums tieši tā ...
Infor
8. jūlijā 17:21
Zambala tās sauc par škurām , zeltracēm, dēlēm ,un citiem parazītiem ... kamēr ir ko dabūt matreāli viiīss oki...
Ilzīte
8. jūlijā 17:27
Visticamāk Annai bija ar savu vīrieti kādas problēmas,kuras viņa mēģināja atrisināt tādā veidā,jo nekas cits vairs nelīdzēja.Bet viņš ņēma un atrada citu,jo negribēja pacensties piestrādāt pie attiecībām.Manuprāt viņa bija viņam vienaldzīga,ja jau tā notika.Vīrietis kā robotiņš-nav šī,vietā fiksi cita.Tad arī nav tur ko pārdzīvot!Lai iet.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi