Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Wtf
7. jūlijā 13:07
Kāds tai nēģerietei sakars ar reliģiju vispār? Viņa taču n-tas reizes jau ir pārkomvertējusies uz jūdismu, kristietību....
Pikachu
7. jūlijā 13:14
Liekas smiekliiga visa shii padariishana ar privaataam kristiibaam un krustvecaaku vaardu sleepshanu. UK karaliskaa gjimene ir publiskas personas liidz ar to tie dziivo publisku dziivi. Ja Meganai gribas visu privaatu tad nevajadzeeja preceet karaljnama paarstaavi.
Fakts
7. jūlijā 13:23
Lai tik Megana rīkojas pēc sava prāta,citādi tas karalnama gaiss ir nevēdināts kopš Viktorijas laika, 21.gs kā nekā! Varbūt karaļnamā nelieto vispasaules tīmekli,dzīvo pie svecēm? Taču nē. Tad kāpēc gan tradīcijas jāievēro citās jomās?!
līdzīgs
7. jūlijā 13:26
Meganas mātei , kura nav izbalinājusies kā meita.Bērns kā bērns nekas sevišķs , lai pasaule brīnītos.
Jauku dienu
7. jūlijā 13:34
Megana patiesībā ir baigā divkose. Dzīvot pēc Anglijas karaļnama likumiem negrib, bet uz Angļu iedzīvotāju kaklu vēlas dzīvot. Ar laiku viņa tikai iemantota angļu nepatiku. Būtu labāk pārvākušies uz Ameriku, pelnījuši savu naudu un dzīvojuši kā vēlas. Savā ziņā es saprotu Meganu es arī esmu sieviete kuru nevar vadīt un noteikt kā dzīvot, bet atšķirsies mēs ar to, ka es cienu ne tikai savas valsts paražas ,bet arī citu, līdz ar to, ja es nebūtu gatava tās pieņemt, tad neprecētu ārvalstnieku! Bet ,ko nu mīlestībai padarīs, apbūra Hariju un viņš pat neņēma vērā, ka viņa jau pirms tam ir izcēlusies ar feministiskiem gājieniem un savas taisnības pierādīšanu!
Aina
7. jūlijā 14:16
Megana Anglija, ir tas pats ka krievi Latvija- dzīvot tai valsti grib, bet tas valsts noteikumus ieverot negrib.
Sauļeite rodnaja
7. jūlijā 14:26
Tas nav godīgi kas tur notiek...Jo Elīzabete ir nemirstīga un neviens cits pie valdīšanas netiks.
....
7. jūlijā 14:27
PSRIEKSMAZO BERNINU! LAI AUG VESELS, SKAISTS UN GUDRS. PRIECE BEIDZOT! REDZET KARALISKAJA KOPBILDE ARI DIANAS RADINIECES! SKAISTS UN SIRSNIGS FOTO, NESKATOTIES NE UZ KO . BERNI IR VISLABAKAIS UN VISSKAISTAKAIS SAJA PASAULE! LAI SKAISTA NAKOTNE ANGLIJAI UN MAZAJAM !
q
7. jūlijā 14:45
Jauks mazulis. Lai nu veselība un saticība visai ģimenei.
nju
7. jūlijā 14:58
lielākoties visi mazuļi ir jauki un mīļi! Un visiem pasaulē nākušiem bērniņiem, bez izņēmuma, vēlam veselību un saticību, kā arī ģimeni!!!
to Fakts
7. jūlijā 15:02
Kā tad - nēsāt hercogienes titulu 21. gs. (un vairs nemaz viņai nerūp pašpasludinātā cīņa par vienlīdzību) un karaliskās rotaslietas, kas senākas par Viktorijas laikmetu, kā arī triekt uz nebēdu karaļnama naudu tērpos (iepriekšējā gada statistika viņa izšķērdības ziņā neskaitāmas reizes apsteidza VISU Eiropas monarhiju VISAS pārstāves) - šīs tradīcijas Megana ļoti labprāt pilda. Pat ar uzviju un vairāk nekā citi. Bet ko negrib pildīt, to nepilda. Un es nedomāju, ka tā ir kāda svaiga vēsma. Tā ir bezkaunība, divkosība un necieņa. Sekojot Tavai loģikai, ja vairs nav sveču gaismas, tad kāpēc treileru pilsētiņas "aristokrāte" tik labprāt dēvē sevi par hercogieni? Šis tituls tak vēl trakāks sendienu relikts, turklāt nozīmē tikai vienu - nevienlīdzību. Man gan ir nelāgas aizdomas, ka visa šitā ņemšanās un "privātums" ir nenovīdības dēļ. Nu jau pat amerikāņiem ar lielām grūtībām ir pielecis, ka nav un nebūs tā viņu Mega nekāda princese Diāna un pat ne Keita pēc statusa. Viņa ir tikai sestās šķiras troņmantinieka sieva un viņu laulībā dzimušajiem bērniem pat automātiski nepienākas prinču/princešu tituli (ne tā kā Viljama un Ketrinas laulībā). Nu tad Mega saniknojās un parādīja pigu - negribat man dot tādas pašas privilēģijas, es jums arī parādīšu! Tas, ka raksturs viņai ir nejauks, sen ir skaidri redzams ar neapbruņotu aci.
Kā viņa n ē s ā
7. jūlijā 15:13
Kā tad - n ē s ā t hercogienes titulu 21. gs ============================================================================ to titulu ?
to Kā viņa n ē s āŠodien 15:13
7. jūlijā 15:21
Kā ikviens. Piemērs iz Raiņa: "Viņa tēvs bija bagāts pilsonis, NĒSĀJA TITULU "ķeizarisks padomnieks" un piederēja pie ievērojamākām un augstākām ģimenēm, ta sauktiem patriciešiem. Viņa zvaigznes arī tiešām bija laimīgas, jo materialu trūkumu dzejnieks Gēte visā savā mūžā nav pazinis" (Rainis, "Epika", citēts no letonika lv). Tā ka - jā, titulus "nēsā".
Dr. Aiskule
7. jūlijā 15:30
Megana Mārkla auga un veidoja savu pasaules uzskatu tieši Klintonu amorālās un neētiskās valdīšanas astoņu gadu laikā! Plus viņai ir spēcīgi izteikts no mātes mantotais matriarhālais gēns - agresivitāte, nekaunība, nesmalkjūtība, iešana pāri līķiem. Par to nemēdz skaļi runāt, bet ASV vislielākā pretruna starp baltajiem un melnajiem jau no sākta gala ir bijusi šī krasā disonanse starp matriarhālām un patriarhālām vērtībām... Interesants arī ir fakts, ka Mēgana ienīst un pamet zem tanka savu balto tēvu, bet precējusies vai dzīvojusi grēkā ir TIKAI un VIENĪGI ar baltiem, turīgiem un ietekmīgiem baltajiem vīriešiem. Tāda ir viņas izpratne par "feminismu"!
Viņai ir tāds tituls ,
7. jūlijā 15:41
nevis viņa to nēsā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi