Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
70 komentāri
Sakārtot:
Juhans
6. jūlijā 06:47
Vradarbība ir iespējama tāpēc, ka ABSOLUT pilnīgi visi jaunie cilvēki cieš no kompeksiem, jo, piem., klasē jau parasti tieši stulbāki jau ir tie, kas apceļ citus, nodēvējot tos par 'stulbiem', tāpēc skolas psīchologam ir arī jāstrādā ne tikai ar tiem, kuŗus apceļ, bet arī tiem, kuri apceļ, jo viņi jau apcaļ dēļ saviem kompleksiem, (zem)apziņā labi zinādami, ka paši ir vēl stulbāki par tiem, kuŗus pūbliski nosauca par 'stulbiem'.
Čapajs
6. jūlijā 06:47
Dzīve nav rožu dārzs. Ņuņņas vienmēr ir cietuši gan lietū, gan vējā, gan sniegā. Par to jau nebūtu jāsūdzas visai pasaulei.
Mežavecis
6. jūlijā 07:01
Pilnīgi apraudājos. Ak skarbā dzīve. Un kad gan tam cilvēciņam iemācīties par sevi pastāvēt kolektīvā, ja ne bērnībā ? Bilu Geitu arī bērnībā apcēla, bet neko, kaut kā jau kuļās pa to dzīvi.
ap-17
6. jūlijā 07:03
Kapec no Daugavpils saita uzzinu,ka Ogre virietis no pneimatiska ieroca apsaudija iedzerusu kompaniju 3 nakti?
Cece
6. jūlijā 07:07
Ja sākumskolā ir cietuši 58% un vidusskolā 28% - tad tas nozīmē ka 30% ir miruši vai arī devušies emigrācijā?
nja
6. jūlijā 07:10
ko var gribēt;zagšana,melošana,varenie kungi,latvijas nākotne.
Tak uzstādat videokameras
6. jūlijā 07:13
visur,lai katrs metrs ir pārredzams.Un par katru vardarbību uzreiz sidat vecākus ar iespaidīgiem naudas sodiem.Tikai tā varēs izārstēt šo zarazu.
hēē
6. jūlijā 07:24
es arī skolā biju vardarbīgs, tad mani vairāk neapcēla
Antifrīzs
6. jūlijā 07:26
Katrs trešais no 2066 aptaujātajiem... Nedomāju, ka Rīgā ir tikai 2066 skolēnu. Jo aptaujāt nevar absolūto mazākumu, un uzpūst uz vispārejo fona. Tas neataino patieso situāciju.
PATS PATS
6. jūlijā 07:46
Es arī esmu cietis... BET... no manis arī cieta..
Agraak
6. jūlijā 07:52
nebija mobings un neviens necieta. Sliktaakaa gad. <izmeta puuku> skolas seetaa aiz shkuuniishiem....
AaaA
6. jūlijā 07:55
Nezinu,skolā kur es gāju tāda vardarbība nebija,varēji norauties drīzāk no skolotāja,vai mājās no senča,bet bija respekts.Tagad vienkārši tā saucamie vecāki jau audzina savus bērnus nepareizi un arī to sīko visatļautība ir sasniegusi augstāko punktu.Jo neviens,skolotājs nedrīkst pat pateikt,kādu stingrāku vārdu.
Oma
6. jūlijā 08:02
vai tā ir tāda pati melu ziņa, ka tā, kur mūsu vid priekšniece visai latvijai publiski paziņoja, ka katrs piektais čeks latvijā ir kreisais bet pēc dažām dienam tā klusām atzina, ka viņas teiktais ir pilnīgas muļkības, vai ne?
Čangals
6. jūlijā 08:03
Kamēr bērnus audzēs kā sterilā siltumnīcā, tas procents tikai pieaugs. Daži vardarbīgākie slānīs to lielo ņuņņu baru, tāda būs realitāte. Jo paši vecāki savu bērnu absolūti negatavo realitātei dzīvē. Mūsdienās vairs ar lepnumu nesaka - ES PATS.
###
6. jūlijā 08:05
Pie mums jau galvenais skolu reitingi un reputācija, eksāmenu rezultāti. Vai bērni spēj izdzīvot šādā vidē, nevienu ierēdni neinteresē. Bērnu un jauniešu pašnāvību statistika ir baisa.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi