Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
89 komentāri
Sakārtot:
Li Ka
30. jūnijā 08:41
Vienīgā? Melo, rupji, zemiski melo! Aizmirsa spec. poliklīnikas, spec.slimnīcas, spec.ārstus, spec. apgādi, bezmaksas privilēģijas veikalos, iestādēs, pat spec. somu pirtis un medību apgabalus, kur varēja medīt tikai šie "vienlīdzīgie". Pārējiem pat ieeja bija liegta. Ļoti neglīti, meitiņ, ļoti neglīti tā melot.
Mārtiņš Teteris
30. jūnijā 10:47
Un tādu ir pārāk daudz.
Salvis Dišlers
30. jūnijā 10:58
Ja kādi labumi arī bija partijas līderiem, tad tie bija godam pelnīti! Tagad partiju līderi vārās daudz labāk, bet pelnījuši mazāk; Nē, rāmjos jāturas - lai mēs ieviestu Komunismu, nevis tāpēc ka kāda meita! Es biju strādnieka, bezpartejiska dels, un arī man vienmēr bija jaturas ramjos, jo mūsu valsts cēla Komunismu, lai visi būtu laimīgi, nevis kādi ekspluatatori-spekulanti!
Sēņu Vecis
30. jūnijā 11:01
Ei, antisemītiskais dīšler, plānā galdiņa urbinātāj, asiņainā kāmuņizma cēlāj, stāsti, kad mauksi do hātai, do mātuškai ?
Salvis Dišlers
30. jūnijā 11:23
Gaujas Nacionalais Parks - tas bija visas Padomju Nācijas lepnums un īpašums - tā mēs toreiz to uztvērām!
Sēņu Vecis
30. jūnijā 11:25
Ei, antisemītiskais dīšler, plānā galdiņa urbinātāj, asiņainā kāmuņizma cēlāj, stāsti, kāds Latvijai sakars ar tavas noziedzīgās okupētājvalsts PSRSkas padumjo nāciju ?
Juris Dimitris
30. jūnijā 13:18
Strautmanis , tāpat kā Berklavs , Kauliņš - lai ari būdami nacionālkomunisti pēc savas pārliecības - Latviju cēla ,nevis izlaupīja - kā to dara pašreizējie, tā saucamie, nacionālisti...
Li Ka
30. jūnijā 13:37
Dimitrim - Cēla? Kas tad iznāca no Berklava centieniem likt mācīties iebraucējiem latviešu valodu? Kā tas beidzās? Gribēja jau viņš labu, bet.........Atgādināt? Okupanti - armijnieki pasūdzējās Maskavā. "Vizītē" ieradās Hruščovs, aizsūtīja Berklavu trimdā uz Sibīriju, pārējos arī iztrenkāja, bet vietā iedarās Pelše. Kurš ne tikai turpināja rusifikāciju, mazinot latviešu valodas lietošanu, bet pat Jāņus aizliedza. Jāņogas bija jāsauc par sarkanajām upenēm, jo tā ir krievu valodā, Jāņu siers bija jāpārsauc par ķimeņu sieru, Jāņos apkārt staigāja miliči un "aktīvisti", kuru izdzēsa ugunskurus. Jo tauta jau svinēja. Neko tur nevarēja padarīt ne Pelše, ne kāds cits. Tāpēc nevajag te stāstīt muļķības. Vēl esam dzīvi un paši atceramies, kas un kā bija.
Salvis Dišlers
30. jūnijā 13:51
Lai nu ko - bet Jāņus svineja Padomju Latvijā, un izbeidza svinet pēc Neatkarības; Latvijas PSR - katru gadu - bija Jaņu vakarā - pilsētas/ ciemu galvenā estrādē - Teatra izrāde, Balle nakts garuma, alus/kvasa mucas, ugunskuri piekalnē; Kad nāca Neatkarība - nav naudas, nav vairs tautas teatru, klusums Estrādēs, katru gadu!
Ādolfs Nāks
30. jūnijā 13:54
Lī kā, nepārspīlē. Jāņogas par upenēm nesauca un Jāņu ugunskurus arī neviens nost nedzēsa. Laiks nebija vienkāršs, bet sociāli taisnīgāks točna. Ne tāda leiputrija kā tagad. Ātri vien varēja sākt apgūt mežstrādnieka iemaņas kkur Mordovijā.
Salvis Dišlers
30. jūnijā 13:54
Kurš tagad iebilst pret Anglicizāciju?! A?! Kur aicinajumi Brisele runāt Latviski?! Kur aicinajumi - novākt Angliciskos uzrakstus no kafejnīcam un veikaliem?!
Li Ka
30. jūnijā 14:00
Tāpēc uzskatu, ka Berklava nacionālkomunisti vismaz daļēji ir vainīgi pie milzīgās rusifikācijas. Jo Pelše un citi pakalpiņi jau ļoti centās izkalpoties. Ne par velti dažs labs apbedīts pie kremļa sienas. Pas "skaistām acīm" vien jau tur nevienu neapbeda. Rezultāts bija tāds, ka mūs gaidīja Karēlijas liktenis. Kad karēļu skaits samazinājās zem 50%, republiku likvidēja un iekļāva KPFSR sastāvā kā "autonomo" republiku. Latviešu skaits 80 gados bija samazinājies un bija nedaudz virs 50%. Vēl nedaudz un mēs sekotu karēļiem. Pēdējā brīdī izsprukām. Ja tas nebūtu izdevies, tas būtu latviešu gals.
Li Ka
30. jūnijā 14:08
Ādolfam nāks - tautā jau nepadevās, un tiešām tā nesauca sadzīvē, bet presē, radio utt. gan sauca! Un "ķimeņu sieru" tiešām esi aizmirsis? Kurš'pēkšņi uzradās Jāņu siera vietā? Dišleram - kāpēc tu tik pretīgi melo? Tauta jau nepadevās, tauta svinēja, pēc darba brauca dabā un svinēja, bet otrā dienā negulējuši gāja uz darbu!. Bet vai Jāņi tika pieminēti radio, TV, presē? Vai tika atskaņotas Līgo dziesmas?Vai "panorāmā" tika par to stāstīts kā tagad? TV viens nolikts jāņuzāļu pušķis vāzē jau gan runāja pats par sevi. Pati biju lieciniece kā miliči izspārdījā Zaķusalā ugunskuru. Nerunājot nemaz par brīdienu. Pēdējos gados jau gan palika brīvāk. Jo tauta nepadevās. Bet traumētie kā tu jau to nesaprot.
aivo davidson
30. jūnijā 14:10
1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir "trubā" Runājot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo! Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Kurš atbildēs par šo noziegumu? Risinājums?
beerdrinkers
30. jūnijā 14:18
aivo davidson, ute, atkal spamo? Iebāz dirsā savu copy/ paste palagu!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi