Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
127 komentāri
Sakārtot:
Latvijas Nacionālā Nedrošība
16. jūnijā 05:58
Pareiz valsti parvalda Brisele, kas mūs nekaunīgi diskriminē saucot par " Otrā Ātruma valsti" tauta nevar atļauties dzīvot Latvijā! Tad kāda jēga tādai valstij. Ir kāds drosmīgs ŽURNĀLISTS, kas atklātu cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju!
:D
16. jūnijā 06:15
Viņai te sknes. :DDDDD precīzi kā tajā tautasdziesmā - kur viņš ēda, tur viņš dir$a, tur teiks savu tēvu zemi no laiciņu laiciņiem.
!
16. jūnijā 06:16
Var jau rakstīt muļķības, bet ar mēru. Neticu nevienam vārdam par pensijas lielumu un nevarēšanu reģistrēt saimniecisko darbību, ja nav 350 latu. Okupante, kurai visticamāk darba stāžs ir Krievijā un pilsonība arī,iespējams, Krievijas vai nepilsone. Tātad par to periodu maksā Krievija. Ja visu mūžu strādājusi, nu nav tik maza pensija. "Žurnālisti" laikam speciāli nelūdza LM vai VSAA ekspertu skaidrojumu, jo tad nebūtu gaudu raksta.
Pensis
16. jūnijā 06:30
Paldies par rakstu no sērijas : "Praktiski padomi izdzīvošanā Veiksmes stāstā".
Pastalkvekšķis
16. jūnijā 06:32
Tautu gatavo kaut kam,laikam jau jostu savilkšanai,ģeņeg ņetu no vi ģeržiķes...
Alla
16. jūnijā 06:51
To-I Ticu katram uzrakstitajam vardamTadu cilveku Latvija ir daudz ,kuri spiesti knapinaties un skaitit katru centu.Tacu musu valdibai par to nosplauties.Neviemas sajos laikos nerup,ka dzivo pensionari,kuri ir tikai stradajosas sabiedribas trauceklis.
Allai
16. jūnijā 06:58
Pirms ticēt, izlasiet likumu "Par valsts pensijām" un līgumu ar Krieviju par sociālo drošību.
Vajag darīt tā
16. jūnijā 07:47
Ieva Brante atklāj, kāpēc bildējas kaila
Aivars
16. jūnijā 08:09
Latvijas pensija un Krievijas pensija,nu viens otrs doma..nuu..tik ir...figa ir..Putins ,ka viens otrs cereja,ari nemaz tik devigs nav.Minimalais gadu skaits nav ne tur ne seit un gala ciks vien ir
Jautajums
16. jūnijā 08:10
Kapec nenoforme Krievijas pilsonibu un pensiju. Daudzi ar stazhu pad. laikos ta dara un sanjem Krievijas pensiju. Ja musu valsts nav spejiga nodroshinat cilvekcienigu dzivi pensionariem, tad citu variantu nav.
Aija Linde
16. jūnijā 08:12
Es konkreti arii paziistu kaadu LV dziivojosu krievu tautiibas cilveeku,kas sanem veel mazaak kaa sii tante,bet dziivo smuki.laikam ar meitas paliidziibu.
Ieva
16. jūnijā 08:14
Nesaprotu, kā var būt tāda situācija, ja pašai ir dēls.
Aija Linde
16. jūnijā 08:15
Deels ir,mazbeernus jaapieskata,tad to mazbeernu vecaaki arii lai kko iedod.Un-ja jau var atlauties suni tureet,tad tas nav gluzi nabags.
lc
16. jūnijā 08:33
Pēc raksta saprotu,ka nav iemācījusies valodu zaudējusi darbu un oficiālu darbu nav strādājusi LR.Tā kā viss pareizi un pensija tikai par savoku laiku.
bz
16. jūnijā 08:35
Diemžēl mazo pensiju saņēmēju skaits nemazināsies,jo daudzi bezatbildīgi strādā gadījuma darbus pusslodzes MU režīmā u.t.t un dabiski ,ka ejot pensijā viņiem tikai minimālā spīd un pēc tam sūdzēsies ,cik slikta valsts.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi