Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Jānis
15. jūnijā 14:55
Vaig savākt parakstus , lai rīt no rīta visi būtu laimīgi !
Pensionare
15. jūnijā 15:15
Vajag vakt parakstus lai pilnigi visam precem atceltu pvn , ko tas vispar nozime , ja precei ir noteikta cena un punkts kastas par naudu nemsanu no katra macina...........sviests.........!!!!!!!
Jantariks un Co
15. jūnijā 15:16
Piga Jums ! Man vajadzīga nauda ! Ar "aizdevumiem" nepietiek !
pjanku Janka
15. jūnijā 15:17
Demokrātija i bio! Vēlēt balsot visādās vēļēšanās un vākt biezos parakstus.
Logiski
15. jūnijā 15:28
Te ir JOBANĀ latvija.
hmm
15. jūnijā 15:36
Vāc parakstus ar tvaika nolaišanas mērķi. Parakstu vākšana par visādām lietām un nelietām portālā manabalss notiek jau 8 gadus. Nosauciet man 8 lietas (ne daudz, ne maz - pa vienai gadā) kur šī parakstu vākšana ir vainagojusies panākumiem un tieši šīs parakstu vākšanas rezultātā ir kaut nelielā mērā ir uzlabojusies kādas sabiedrības daļas, vai ideālā gadījumā, visas sabiedrības dzīve vai dzīves apstākļi.
Apkopejs
15. jūnijā 15:39
Ne jau del pvn cilveki nedzemde. Bet del prihvatizacijas, kas bija kluda. Jaunai gimenei faktiski nav jumta virs galvas, bet ire maksa sastada visu menesa algu... Latvija ideala zeme bagatajiem....
Decoy
15. jūnijā 15:41
Hmm..i am not JC|1|M|etc but if some thought i was they could be trying to fake my illness to misuse|abuse|steal|destroy then prevent from joining team. Something is not valid. Also i did not consent to taking stuff..even if blocked. How can i chat with Bosses?
Decoy
15. jūnijā 15:42
This is still ridicilous. Why is Team trying to terminate friendly people?
Decoy
15. jūnijā 15:43
Already agreed to try..why do this need to torture exist. -_-
janka
15. jūnijā 15:57
amerika neļaus ,,šeit visu dārgu vajag
nevaru
15. jūnijā 16:05
Sagaidīt, kas būs zem 1 m, sastrēgumi, rindas, slikts gaiss, tas viss man nav vajadzīgs. Bērnu mīļus aicinu doties uz Indonēziju izbaudīt pārapdzīvotību.
Latvietis11
15. jūnijā 16:13
kur tik naivi cilvēki? no sākuma savēlē zagļus un parazītus,un tad sāk vākt parakstus...
eironene
15. jūnijā 16:22
Ar to nepietiks. Bērnu precēm ir PĀRĀK AUGSTAS cenas. Es Skotijā redzēju, ka bērnu drēbītes, kas te maksā 14 eiro 1 gb., tur maksā 3 mārciņas par komplektu 3 gb. Bērnam piedzimstot, tur valsts dāvina pūriņu apm. 300 mārciņu apmērā, kur ir viss, sākot ar knupīti , beidzot ar pārtinamo galdiņu. Te šodien redzēju kādu deputātu, kurš savulaik ņēma dekrēta atvaļinājumu sievas vietā, braucam ar super lepnu džipu un iepērkoties Hiperrimi, tai laikā, kad parastie bērnu vecāki nevar atļauties neko saldāku par cukurbieti. Te redzu, ka kkādam Putniņam Saeima pieņem speciālu likumu, ar ko izmaksājama GADA ALGAS KOMPENSĀCIJA, kamēr parasto bērnu vecāki NEMĀRRUTKA nevar nopelnīt, vien MINIMĀLO !!!!!!!!!!!!!! Sen nav bijis 1905.gads.
eironene
15. jūnijā 16:32
tas pats attiecas arī uz grāmatām. Gribas mazbērniem nopirkt grāmatu- bez 15 eiro nekas nenotiek.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi