Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
70 komentāri
Sakārtot:
Латыш
15. jūnijā 05:35
Нетрадиционный министр иностранных дел Латвии любит огромные чёрные мужские приборы, он сам говорил об этом.
dgdg
15. jūnijā 05:58
Viens te baigi fantāziju saslēdzis lai rakstelis sanāk
vova
15. jūnijā 06:02
Pirmajam komentetājam sex ir tikai ar savu roku.
ap-17
15. jūnijā 06:15
Divi viriesi atnak uz hipodromu-Uz kadu zirgu liksim?\-Cik reizu pagajusnedel tev bija sekss?\-Divas\-Man tris.\\\Uzlika uz zirgu 23.Vinneja zirgs 11. Morale- не надо ля-ля
Buuu
15. jūnijā 06:15
Tiešām vairs nav par ko rakstīt?
tā jau ir
15. jūnijā 06:24
apprecies un bāz tik iekšā
Humānists
15. jūnijā 06:26
Man ar manu laulāto begemotieni ir sekss, kad man saceļas, bet blakus nav ko citu vairs drāzt, parasti drāžu mīļākās, darba kolēģes un prostītūtas - tās pašas labākās, jo izdabā visām, vēlmēm, pēc tam nepiš smadzenes un ir lētākas, ja kas.
f
15. jūnijā 06:31
ja sievai ir meņkas arī drāž? močī pa asiņaino? fu bļ, vai arī saslimst nu nekas griez tik pīzdu šurp tas nav attaisnojums lai nespraustu.
Kreaceonists
15. jūnijā 07:07
Kopīgs seks mums ir 1 reiz mēnesī. A tā - drāžu visu kur varu iebāzt.
Humānists
15. jūnijā 07:16
Mums pat ar begemotieni seksa dēļ bija izcēlušas seriālu cienīgas traģēdijas, ja kas: (par to kā mana lolotā mīļākajai manis dēļ bija izplēsusi kulaka lieluma matu kušķi un salauza tai degunu pie reizes izsitot visus prieszobus, es jau rakstiju ne riezi vien)tāpēc pastāstīšu kaut ko citu , aizpērn, kad Jāņos viņa mani pieķēra siena šķūnī drāžot vņas māsameitu 19 gadīgo Lieni, kas no Rīgas uz svētkiem bija atbraukusi pabaudīt Latgales dabu, viņa mani nepelnīti nosauca par jo***o pedofilu (nu esmu es pat to lieni divreiz ar + vecāks, bet viņa ,tak pingadīga) un srano jo***i, bet meitēnu nosausa par nolādēto mauku un bļ***ko zarazu, meiteni pat bez biksītēm no mājas izdzina sterva tāda, pie tam svētku diena, kaut gan meitens taisnojās, ka es to pardzirdīju ar " saldo sulu"- medus brāgu, ja kads neapot, un viņa nesaprata ko daraja kas. Pie tam viņa mums abiem ar kapļa kātu nodarīja smagus miesas bojajumus, it sevišķi man iesitot pa stakli, ja kas, tas ir ļoti sāpīgi, es to te kankretna saku, ja kas. A man teica, ka škirsies uzreiz. A es viņai pateicu, ka ta ātrāk dabūs ģenetāliju mute ne ka škirsanos un es tai neļausu aiziet pie resnā kaimiņu Aigara, kas to regulāri drāž, kad es esmu darbā, un pie mums dzimta neviens nav šķīries un neškirsies nekad,m pie tam mums katoļiem, tas ir liegts ar Dieva mūsu visu žēlīgā tēva vārdu. Un tā vot mēs joprojām mierā un saticībā dzīvojam kopā, ja kas. Laulības saites ir uz mūžū - es tai stervai nedošu brīvību, un viņa man, viss ir appusēji, ja kas.
Alfa tēviņš
15. jūnijā 07:25
Sestdienas rīta sviests ...... studentu stāsti. It sevišķi tas murgs, kurš 13 gadus, dien dienā, vālē savu šalavu..... bet efekts panākts, raksts atvērts.... tagad varEtu publicēt pētījumu par suņiem un kaķiem, cik bieži tie ...isās.... par homosapiens vis ir skaidris...
Hops
15. jūnijā 07:36
Kas jauns idiņi un pediņi, nu katram cilvēkam tas ir bij un būs atšķirīgi cik reizes ir sex, nu tak nevar to vilk ar vienu mērauklu.
> Humānistsm
15. jūnijā 07:39
Tu reāli raksti iz dzīves? Vai te fantazē? Katoļi daudzi šķiras nemuldi te?
Sēņu vecis pitarasis Ribovski
15. jūnijā 07:42
man uz sievietēm nestāv tikai uz manis pielūgsmes objektiem na Jantarika un vinotības Rinka. Tojās obās portijās ir daudz pediki. zagļu un pediku. Jasne? Koē?
Sēņu vecis pitarasis Ribovski
15. jūnijā 07:42
man uz sievietēm nestāv tikai uz manis pielūgsmes objektiem na Jantarika un vinotības Rinka. Tojās obās portijās ir daudz pediki. zagļu un pediku. Jasne? Koē?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi