Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
kkāds tipiņš
11. jūnijā 14:51
Varbūt baidās no #metoo?
Jojo
11. jūnijā 14:57
un kas viņam cits atliek, redzot kas notiek ar slaveniem cilvēkiem...paskaties, pieskaries...ai, ai, ai, uzmācās, izvaro utt
Konrads
11. jūnijā 15:02
Viņam negribas maksāt miljonus kādai šantažētājai un tas arī viss
Bet
11. jūnijā 15:11
es ar esmu ievērojis feminisms ir agresīvs...
Living Sacrifice "Reborn"
11. jūnijā 15:31
Keanu forš viņš pa kluso ziedojis bērnu hospitāļiem!
Hmm
11. jūnijā 15:35
Var pilnīgi saprast - pieliks pirkstu,kārtējā šalava mauros atkal pa visu pasaule,ka izvarota - tas nekas,ka pašas lien kā utis virsū jebkam,kas dzīvs,īpaši,ja čalis naudīgs. Nav jābrīnās,ka veči gejojas!
Juhans
11. jūnijā 16:04
Varbūt viņš arī nedzert iedrošinās?
Lauķis bez padomnieka
11. jūnijā 16:16
Arī tikai pieskaršanos sievietes ķermenim zināmā mērā var uzskatīt par seksuālu kontaktu , tāpēc večiem jāuzmanās .
āpsis
11. jūnijā 17:01
pareizi ir,nav,ko grāpstīties gar sievietēm. mazāk problēmu.
Keanu
11. jūnijā 19:18
Keanu ir Holivudas vislielāk mīkla vairāku desmitgažu garumā, bet varbūt arī nav. Daudz cilvēki saka: vienkārši noslēgtākais, vientuļākais gejs pasaulē. Viņš uz šādu jautājumu nekad nav devis noliedzošu atbildi, bet arī atbildi nav devis. Kaut kas viņa dzīvē ir ne tā kā visiem cilvēkiem, bet uz ārpusi nekad to nav izrādījis. Noslēpumains cilvēks. Bet visā visumā ļoti normāls. Vienmēr pie zemes.
valdis
11. jūnijā 20:00
pilnīgi loģiski, tās ārzemju sievietes ir taču pilnīgi trakas, pieskarsies un uzreiz apsūdzēs par seksuālo uzmākšanos un pieprasīs samaksāt vairākus ļimonus
:/
11. jūnijā 22:53
Jā "sievietes", tieši tik pretīgas jūs esat pēc tā pārspīlētā #metoo, visām tām viltus apsūdzībām izvarošanām, pēc visas tās uzspiešanas, ka lūk sievietei obligāti ir jātic.. jā.. neviens normāls vecis fočējoties nepieskaras vairs sievietēm. Ne tikai Kianu, ja kas. Korporatīvajā spicē vispār ir vesela rinda ieteikumu kā bosiem uzvesties - neiet pusdienās vieniem ar sievietēm, nedoties biznesa komandējumos ar sieviešu dzimuma kolēģēm komandējumos.. un protams - nepieskarties sievietēm fočējoties.. jūs ko mīļās - tas taču ir fotogrāfisks pierādījums par seksuālu uzmākšanos.. Ejiet pupās :)) Kādu gultiņu sev saklājāt, tādā tagad arī guliet. Sēdiet mājās. Bosi brauks komandējumos ar džekiem un kruķīs biznesu bez skuķiem.. un Kianu sēdēs autobusa pieturā viens pats ar sviestmaizi, bet pat fočējoties jums neskarsies klāt.. Jo ibio piedodiet, jā nu viltus apsūdzību vilnis tomēr beigās bija daudz daudz lielāks par to reālo Holivudas izvarotāju skaitu kurus papurināja. Tā diemžēl ir realitāte. Un jā - ja sievietes arī biežāk kļūst par izvarošanas upurēm.. tad saprotiet lūdzu, ka vīrieši biežāk kļūst par viltus apsūdzību izvarošanā upuriem.. Un džekiem tā herņa tupa nav vajadzīga. Jo tāda viltus apsūdzība dzīvi sagandē džekam ne sliktāk kā sievietei dzīvi sagandē reāla izvarošana.
Taisniba
13. jūnijā 15:12
Viņš noteikti nav tāds kā citas zvaigznes , un kālab viņam vajag apņemt kādu viņš noteikti pats to nevēlas. Un protams tās trakas kas plosās ar tām izvarošanas. No vienas puses žēl vīriešus bet no otras puses 50% vīriešu visā pasaulē ir patiešām debili izvaro paši savus bērnus, Indijā netīro kretinu pasaulē kur bāriem klup virsū mazām meitenēm. Būtu kāds no īsts zinātnieks nāktu klajā ar injekcijam kas uz visiem laikiem atņem vēlmi sexam un appotet tos 50%. Arī cilvēku kļūtu mazāk.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi