Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
84 komentāri
Sakārtot:
RiebeklīC
8. jūnijā 12:27
Savāds "pētījums"....ja jāizvēlās no kategorijas "bomzīši", tad pieļauju doma ka izskats tiek noraidīts 100% gadījumos.
Jānits
8. jūnijā 12:31
Nu i dumi , tapec tik daudz šķiras ,viens izskats un dumja galviņa neko nenozīmē
xcvbnmn
8. jūnijā 12:33
Nopietni!? Ar kādām muļķībām vēl nodarbojas šie t.s. pētnieki .....
Kk
8. jūnijā 12:35
Debīlisms pilnīgs,visas bābenes skrien pēc naudas,kam viņam plikdirsis vajadzīgs?nebūs igrammā ko bildīšu likt,
Sv
8. jūnijā 12:42
zinat kas ir bedigi ? par šiem suda petijumiem , tie petitaji saņem lielu naudu.
No seerijas-
8. jūnijā 12:42
labaak vesels un bagaats, nekaa nabags un slims....
!!!
8. jūnijā 12:43
Pieļauju, ka Egle arī dzīvē ir negāciju un žults pilns cilvēks, tādēļ visdrīzāk vienmēr paliek "gribot", jo uz šādiem dirsējiem ne vienam, ne otram dzimumam vienkārši "nestāv".
šreks Putinpetuhs
8. jūnijā 12:46
Egle vienkāŗši ir tipissks austrumu vatņiks,skaudīga daba,āfrikāņu agresivitāte un jāaprej visa pasaule,jo paši savā Putina atejā dzīvo līdz ausīm sūdos,nekādas kultūras tur navgribas pedirst visu pasauli šiem padebīlie mežoņiem.
:)
8. jūnijā 12:47
Latvietes ir pasaulē slavenas Golddigeres un sūdīgas sievas. Tik liels šķiršanās procents un lielāko daļu šķiršanās ierosina dievietes. Vai nu ir tik stulbas, ka izvēlas nepareizo vai nejēdz nosargāt ģimeņi.
:)
8. jūnijā 12:50
Krievietes jau sen visā pasaulē paspējušas izcelties,kā naudas kāras pavedinātājas un izšķirējas.Šiem vienalga,lai kaut vecs krunkains rietumu onkulis,galvenasi ir tikt pie bablo,nekadas ģimenes viņam neinteresē,viss mērās tikai naudā,tāpēc Krievijā škiršanās pārspēj jebkuru rietumu valsti.
Tava izvēle, bet jācieš citam.
8. jūnijā 12:53
Visas ciešanas dzīvē nāk no tā, ka sieviete vēlas dzemdēt bērnu sevis dēļ. Nav cita iemesla, tev ir mazulis tikai tāpēc, ka tu vēlējies mainīt savu personīgo dzīvi, bet uz bērna rēķina. Fakts ir tāds, ka konkrēti pašam bērnam nav vispār nekādas nepieciešamības piedzimt. Tu laid pasaulē atvasi, ignorējot visus riskus, kas dzīvē būs un obligāti piepildīsies...kādam lielākā, kādam drusciņ mazākā mērā, bet piepildīsies. Kāpēc bērnam būtu jāizjūt dzīves grūtības un nelaimes uz sevis un beigās bonusā vel vecumu un nāvi? Uz kāda pamata? Tikai tāpēc, ka tu kā māte, vēlējies apmierināt savas emocionālās vajadzības? Gribi kādu mīlēt, gribi justies vajadzīga...bet bērnam to visu nevajag
bezgarīgā Krievija
8. jūnijā 12:55
vatņiku barbariem skauž,jo viņu pūstošajā Krievijā škiras visvairāk pasaulē,statistika par to liecina.
Krievijā sievietēm interesē tikai nauda
8. jūnijā 12:56
Šokējošā sķiršanās statistika bezgarīgajā Krievijā-The divorce rate in Russia may shock you. In January-May 2017 there were 829 divorces per 1000 marriages in the country, official statistics by Rosstat revealed. But these numbers show a strong improvement compared to the same period of 2016, when 895 marriages broke per 1000 registrations.
nunu
8. jūnijā 13:00
pashiem smiekli nenaak
4
8. jūnijā 13:02
Nav tā!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi