Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Baiba Estival
8. jūnijā 10:51
Vērtīgākais pēdējo laiku raksts! Man jau sen kļuva skaidrs ja ķīmija ir ķīmija un nekur viņa dabā nepazūd, tāpēc mājas neko izņemot veļas pulveri , trauku mazg. Un dažkārt atejas attiritaju nelietoju. Jo mazāk saskaramies ar to, jo mazāk alerģiski būsim un mazāks kaitējums dabai.
Mara Zviedre
8. jūnijā 17:30
Raksts kopumā labs un receptes noderīgas, vienīgi no katra teikuma dveš, ka tas ir tulkots no kāda amerikāņu avota, necenšoties pieskaņot LV realitātei. Pirmkārt jau latviski saka nevis 'cepamā', bet gan 'dzeramā soda'. Otrkārt, daudzi ķīmiskie apzīmējumi, kas raksturīgi amerikāņu produktiem, Eiropā ir pavisam citi, tādēļ LV lasītājam maz ko dod, jo uz LV nopērkamajiem produktiem tādus bieži vien neatrast. Produktus, ko amerikāņi sauc par 'organic', Latvijā mēdz dēvēt par 'biloģiskiem' vai 'ekoloģiskiem', nevis 'organiskiem' utt. Gribētos tomēr sagaidīt lielāku profesionālismu un iedziļināšanos attiecīgajā tēmā.
Izabella Nōra (Sanita)
8. jūnijā 20:36
Ir vēl alternatīva - internetā ar piegādi LV pieejama kopš pērnā oktobra - dabīgi koncentrāti veļai u.c tīrāmie ar tējas koka eļļu un enzīmiem, kas ne tikai saudzīgi mazgā veļu, bet nokļūstot dabā, cīnās ar kaitīgās sadzīves ķīmijas atliekām dabā! Vairāk info: www.eko.90.lv

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi