Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Huks
3. jūnijā 06:14
Bet kā savādāk meklēt??Un kāds fakennā privātums vispār????Sīkiem sūdiem jau tā ir pārāk daudz privātuma....lai meklē ar suņiem kā Zviedrijā
Normunds K.
3. jūnijā 06:45
Privātums? Noziedzniekiem ir privātums, tāpēc narkodīlerus nedrīkst aizturēt. Kā līdz kaut kam tik debilam var aizdomāties?
Barons N
3. jūnijā 06:53
Nabaga bērneļi, nedrīkstēs vairs geru nest skolā :(
Biruta Kopmane
3. jūnijā 07:03
vajag sakt no cita gala, ar Jūrmalas domi utt
Biruta Kopmane
3. jūnijā 07:04
un kā ar augstskolām?
Dace Markovska
3. jūnijā 07:34
Skolām jābūt brīvām no narkotikām. Un nevajag te savas privātās (skolas prestižs/ bērna krutie radi utt) lietas slēpt aiz tip "skolēnu privātuma". Tā pat var būt vienīgā iespēja pieaugušiem (t.sk. vecākiem) bērnu izvilkt no purva.
Li Ka
3. jūnijā 08:27
Bet vai pārvērst bērnus narkomānos ir ētiski? Tas nav pret bērnu privātumu? Kā tad ar to cilvēka personības brīvību? Bērnu pieradināšana pie narkotikām - kā tad to nosaukt?
Ieva Blumberga
3. jūnijā 08:41
Smiekli nak sadus virsrakstus lasot. Suns noies garam un paostis, traka privatuma parkapums? Smiekligi
Ieva Blumberga
3. jūnijā 08:42
UN vel - par tiem uzpurniem no valsts iestades puses ari smiekligi. Ja tas narkotirgonis begs, sunim vajadzes vinu notvert. Kads tur uzpurnis..... Tantin pamosties
Juris Močuļskis
3. jūnijā 09:52
No vienas puses raugoties, laba ideja, bet vajadzētu šo akciju vērst uz to personu izķeršanu, kura skolēnam ir pārdevusi narkotikas, nevis atkal sodīt gala lietotāju. Un ko darīt, ja suns kļūdīsies vai klases censonim kāds cits klasesbiedrs speciāli iemetīs narkotikas somā? Kā šādā gadījumā tam bērnam būs turpmāk tur mācīties?
Agris Aboltins
3. jūnijā 11:55
Aha, atkal sīkajiem krupjiem tiesības. Kādas var būt viņu tiesības, ja narkotikas nav atļautas?! Lai tik meklē un kārtīgi izpurina, tad atradīs arī tos, kas pārdeva. Ja nesaka, lai sēž par narkotiku glabāšanu. Pietiks lielai daļai ar pāris sutkām.
Ādolfs Nāks
3. jūnijā 11:58
Jocīgi. Es, skolotājs, nezinu, kur var nopirkt skolas tuvumā zāli. Bet vidusskolnieki zin vairākas točkas. Gan jau menti arī zin adreses. Bet ar suņiem staigās pa skolām nevis točkām.
Enrico Mantales
3. jūnijā 13:45
Tagad daudzi vairs neatdod bērnus uz skolām.Un pareizi dara.Laiks saprast,ka skolas neko jēdzīgu vairs neiemāca.Tikai štampo skrūvītes,robotus.Ar greizu informācijas pasniegšanu.Ir jāaudzina bērnus pavisam savādāk,ar citu info padevi,citām vērtībām.
Zane Līvmane
3. jūnijā 13:54
Ļoti atbalstāma iniciatīva, žēl ka policistiem kapacitāte par mazu!
Lāsma Kalnozola
3. jūnijā 14:35
Bērnu tiesību pseidoaizstāvjiem vajadzētu zināt, ka tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību nav absolūtas un tās ierobežojamas. Labāk tad ko, neaizskart privātumu un pieļaut narkomāniju un noziedzībiu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi