Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
xx
30. maijā 07:51
Medicīniski eksperimenti. Bet kas ar viņu būs tālāk?..
Juhans
30. maijā 07:57
Tā ir visu mūsu nākotne, jo, ja piedzimst tik mazs cilvēciņš, tad dzemdības ir tik vieglas, ka surogātmammīte var dzemdēt kaut vai divdesmitīšus.
123
30. maijā 08:15
JUHAN! nav nozimes cik lielas vai mazs piedzimst berns, izskatas kaa neesi dzemdejis tadel nezini ko nozime laist bernu pasaule(dzemdibu sapes ir tiesi tadas pasas vai dzimst berns normala svara vai priekslaikus) . un tie vecaki , kuri ir gajusi cauri problemam ar priekslaicigu bernu ienaksanu gimene, zina ko tas nozimee..kada cina par bernina dzivibu, veselibu, par to vai maz attistisies normali ka citi laika dzimusie.. jo shie benri var izdzivot bet cik veseli bus..un kadas komplikacijas var but . to jus nevarat par iedomaties , jo nekam tadam neesat gajis caurii!!!
Humānists
30. maijā 08:20
Tagad jau pilna Amerika ar tādiem nedanēsātajiem, ja kas.
Juhans
30. maijā 08:22
Atvainojos! Iebraucu ne savā lauciņā, jo ginekoloģiju pārzināt kā savus visus pirkstus vēl nenozīmē būs speciālistam akušērijā.
xx
30. maijā 08:28
Talak ar berninu bus viss labi, augs un izaugs liela, speciga un gudra. Katrs bernins pasaule ienak ar Dieva palidzibu un Dievs palidzes sim berninam.
to xx
30. maijā 13:21
Mēs visi to gribētu, bet priekšlaikus dzimušajiem ir liela varbūtība, ka daļa organisma sistēmu funkcionē tikai daļēji...
ap-17
30. maijā 17:53
Sava laika Toms Sojers dzera bevaritu udeni no Misisipi.Tagad visi sez uz tabletem,nav veselu cilveku

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi