Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
62 komentāri
Sakārtot:
Ezitis
16. maijā 08:23
Nu vai tos zagligos mērgļus nav jāsēdina uz mietiem !
Smīns
16. maijā 08:24
Suņu rej bet karavāna iet tālāk! Tāda ir mūsu zaglīgo ierēdņu devīze.
Una
16. maijā 08:26
Kad beigsies shis vaajpraats.Kursh par to visu atbildees.Varbuut vajag paliidziibu no aarvalstiim,vieteejie primaati ir novedushi valsti liidz bankrotam.
E.V.
16. maijā 08:29
Pretīgie zagļi!
Vai
16. maijā 08:30
Vai tie ir ierēdņi vai tikai locekļi?
usiks
16. maijā 08:32
ko tu neteiksi pat bērnus aptīra;VSAA direktore turas;neaizstājama persona.PRĒMIJAS,BALVAS,UZ PRIEKŠU LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA,.
usiks
16. maijā 08:33
ko tu neteiksi pat bērnus aptīra;VSAA direktore turas;neaizstājama persona.PRĒMIJAS,BALVAS,UZ PRIEKŠU LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA,.
Bet logiski!
16. maijā 08:35
iereednji arii ir vecaaki - taatad jo vairaak sanjem, jo vairaak beernu (vinju beernu) vajadziibas tiek apmierinaatas!
Vadikla
16. maijā 08:38
Turiet muti reņģu rīmas citadi piņguki izmases jums muguras ar ābrāmu kāpurķēdēm .
A
16. maijā 08:38
Ierēdņi par saņemtajām prēmijām atrisināja s a v u bērnu problēmas, nopērkot tiem jaunākos aifonus un stilīgas šmotkas, bet bauru bērni lai pagaida. Budžets taču nav bezgalīgs, un visiem nepietiek!
Juhans
16. maijā 08:40
Iespējams, ka ierēdņiem arī ir bērni.
kreacionists
16. maijā 08:48
Latvijas sabiedrībai bizness un nauda ir svarīgāki par bērniem....Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
šreks
16. maijā 08:56
Nu, runāt par tādu lietu kā nepareizi izmaksātas naudas atgriešanu valsts kasē un ierēdņu atbildību šajā valstī laikam būtu naivi?!.. :)
zina
16. maijā 09:00
Ar ko n-tos gadus nodarbojas ministrijas Ieksējā audita strukturvienība un kāda jēga no tās?
Zina
16. maijā 09:04
Visi kas tiek pie šādiem amatiem zog, tāpēc arī vēlēt vairs neiešu, jo neviens nepilda savus solījumus un nedara tiešo darbu,bet strādā tikai priekš savām interesēm un nav praktiski par ko vēlēt. Bankrots un nabadzība sagaida latviešu tautu. Tāpēc arī es domāšu tikai par sevi un savu ģimeni.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi