Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
71 komentārs
Sakārtot:
točna Antiņš
14. maijā 14:52
Iesit vai piekauj? Nejūtat atšķirību?
Labi,ka
14. maijā 15:16
Rakstā nav teikts KUNDZE.Un sitai plerzai būs izmeklēšana pa ātro,bez rindas,uzliks vēl sisteminu un attiris piedzērušos purnu no alkohola un viss par nodokļu maksātāju naudu.
zambala
14. maijā 15:18
Tikmēr ārdās kamēr paliek slikti!
Nikolajs
14. maijā 15:19
Mežaparkā... vai Iveta?
DD
14. maijā 15:26
kā totālā pālī esošs cilvēks var piekaut policistu - kuram pēc idejas jābūt labā fiziskā formā?
Renārs
14. maijā 15:27
Tas notiek aiz labas un sakārtotas dzīves latvijā.
ak tefteļi
14. maijā 15:29
grīļojas un piekauj policisti. Vai nejēdzat pēc kā tas izklausās? izrādās ka īstenība ir tāda, ka negaidīti iesita un tika sašņorēta. Sargājaties no tādiem žurnālistiem!
Decoy
14. maijā 15:31
This is still lolish situation. If person would not want co-exist then would be different story and would not even care about old electronics and animal health and thinking about future stuff etc. . But those who work behind scenes only think they won cause unfair game prevents lose so draw but person simply wanted truth and justice for planet and himself. But if machines so cool why conspire instead of help person figure out parents, scions and how system work without dying? It is written not all need die..oh and unless all bluepills gain coolness after taking redpill then person is not Neo. But what happened growing up? If YuGiOh game cards are real it is like Jinzo was attached to person or something..and it is machine so..
...
14. maijā 15:35
Kādreiz bij policija,tagat kam nav slinkums iet tur strādāt....
ak, Diesss
14. maijā 15:45
Kas tā par policisti-vājinieci, ka nespēj kontrolēt situāciju? Tādu vajag no darba atlaist! Nevajag ņemt visādus un diegabikšus un vājiniekus policijā strādāt. Mēs tak tādiem algas maksājam ne par ko!
?????
14. maijā 15:49
Vai ušakova elektorāts?
S
14. maijā 15:49
Viņa kliedza: ja že maķ, jtvjmaķ!
Decoy
14. maijā 15:50
It is written that if need then there will be someone's avatar who will make contact or meet and offer those pills" but person never met any pill offerers. And just to proove point of being normal : person is boy so offerer better be girl or neutral party depending on what it is and therefore explain choice(s) basics or just guide to third options.
HA
14. maijā 16:00
Tur tādas maza čirkas ka nezin kā viņa staigā
Noyb
14. maijā 16:06
OK. Ja jau joprojam netic(bet man liekas ka nevis netic bet izmantojot iluziju par neticesanu cakare gazot ieksa vel vairak) ka nemuldeja persona ka nemuka prom no (kautka nezinama) var pastradat ar visu slikto passajutu ka toreiz celojot bet nevar savu veselibu(sapes u.tml.) iespaidot(ari pirms piedavajuma uzzinasanas) ar gribasspeku jo nav bijis ne trennins ne kas cits. Tacu ja bus tikai slikta passajuta ka toreiz bet nebus sapes tad bus cita lieta jo ikdienas darbi neprasa tadu asu reakciju ka celosana..bet persona nevar pakast kamer netiks pielaists pie sleptas informacijas un kontroles pogam pa istam. Kapec vispar jacakare? Nejau persona citiem bernibas konfektes nem nost. Tie tizlie testeri ignore ka personai tiesam ierobezojumi..labak lai paskaidro kas notiek.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi