Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
ABC
13. maijā 14:54
Cerams ka viņam audžu ģimenē bija laimīga bērnība !!
Milda
13. maijā 15:03
Nu tādi vecāki , kas bērnu pamet tuoletē, uztirst vińiem. Tie nav vecāki.
fertim
13. maijā 15:20
bet pastalu zemē VALSTS aizmirst slimnīcā cilvēku 9 gadus
.
13. maijā 16:22
Skumjš stāsts ar skumjām beigām. Bet par to kā top Cilvēks. Gerijs Tāds ir.
zambala
13. maijā 17:25
Neprecās, bet dzīvo kopā ar draudzeni, nav neko daudz iemācījies no vecāku nedarbiem!
aha
13. maijā 17:29
laikam slikta pieredze par ģimenes dzīvi....
Ārčijs
13. maijā 17:36
Man jau aug sarkana bārda.
bfas
13. maijā 17:48
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!z
Juhans
13. maijā 17:48
Labi, ka toletē, jo atsevišķās valstīs ir bijuši gadījumi, ka jaundzimušais tiek atrasts konteinerā.
Juhan un pārējiie!
13. maijā 18:50
Latviski raksta: TUALETE!
fakts ir tāds ka....
13. maijā 19:23
to gan viņam nevajadzēja darīt !!!! cieni un vērtē tos kas tevi paņēma. tie ir īstie vecāki. šis moments ir tas kas mani atturētu no bērna adoptēšanas. pieaudzis meklēs īstos vecākus kuri ir sabiedrības padibenes , alkaholiķi visticamāk. tā viņš var sačakarēt ne tikai savu turpmāko dzīvi, bet arī savas ģimenes.
kjkjkjhkgkjgkjg
13. maijā 19:23
labi, ka viņš nekad neuzzinās, ka māte nebija slepenais aģents, tualetē netika izlemti valstu likteņi, un nebija izšķirošās situācijas, kad bērna atstāšana tualetē saglabātu viņam dzīvību
Noyb
13. maijā 19:45
Ko nozime visas sis bildes ar dzivniekiem? Regulari rada visadas lauvas, lacus, lapsas, pandas, kakus, sunus, panteras, vilkus utt. bet lai izskaidro visadus ielugumus ja grib kautko. Ka ari joprojam nav paskaidrots kas ir zem vecaku un bernu temam..un kapec cakare veselibu un ikdienu.
Milda ir viduvēja
13. maijā 19:46
Tieši par to jau ari stāsts. Ka atšķirībā no parastās masas, kuri vārdos uzd..rstu vecākiem, kuri bērnu ir pametuši, šis puisis ir parādījis - lai kādi būtu mūsu vecāki, bērnam tie tomēr ir ļoti ļoti svarīgi. Jo bez vecākiem nav paša bērna. Un lielie nosodītāji kad pacelsieties augstākā līmenī, sapratīsiet, ka visi ir tikai cilvēki. Un gudrāks cilvēks ir tas, kurš saprot, ka tas vecāks ir izrādījies vājāks par tevi un spēj paskatīties no augstāka līmeņa uz viņu un saprast nevis nosodīt un sēdēt naidā un kompleksos, kuri sagrauj pašu.
Anna
14. maijā 17:32
Par laimi vai diemzel, nepublisko gadijumus musu brivaja valsti par nabagu, ubagu , izmisusu vecaku bernu likteniem. Cik sadistiski, nezeligi, slepjoties aiz celiem vardiem, tas notiek sodien un musu valsti. Lai lasts par viniem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi