Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Qaz
4. maijā 05:41
Aļo garaž, kas tad šai tēmai tik, nezin kāds, ka visi nevar komentēt!!!? Es tik nesaprotu, vai tad jūs jau vispār neesat spējīgi iedarbināt paurīša saturu, kaut paliekas. Man vispār pofig visi šie knifi, mifi, triki, niķi.
Inese Ozolina
4. maijā 08:43
Nezinu par kazino, bet Emīls Zolā savā darbā "Dāmu paradīze" apraksta lielu daļu IKEA novēroto un šajā rakstā minēto efektu. Man ;loti patīk IKEA, kaut nopirkusi tur esmu tikai smaržīgās sveces un zviedru dārzeņu mizojamo nazīti, kuri no Latvijas pēc Prizma slēgšabas bija pazuduši.
Mārtiņš Vārna
4. maijā 09:16
Tās ir IKEA neveiksmju atslēgas! Biju 2x. Abas iznācu ārā dusmīgs, novazājies uz riņķi. Kamēr meklēju kasi un izeju, visu nometu kaut kur pa roku galam, aiz dusmām. Savu kāju tur vairs nesperšu.
Marite Jansone
4. maijā 10:15
Tas viss ir tiesa, bet nenoliedzami tur ir lietas, kuras vismaz Latvijas lielveikalos nevar nopirkt tik lēti kā IKEA. Kartupeļu nazīši, kas man vismaz šķiet ļoti ērti, dvieļi, bērniem kvalitatīvas mantas, turklāt lietas lielākoties ir patiešām ērtas. Skaidrs, ka tas viss ir iejaukts starp dārgākām mantām un ir jāskatās uzmanīgi, ko pērk. Tomēr skaidrs ir viens - ja gribas iekārtot smuku mājokli un lēti, tad vērts doties uz turieni.
Loks Latvijas asais
4. maijā 10:17
Ir dažādi cilvēki, dažādi raksturi, bet no maniem paziņām ir tikai viens cilvēks, ka reāli pērk un pērk un pērk. Ja es iegāju IKEA pēc kaut kā konkrēta, tad ar iznācu tika ar šo vienu lietu, es neņemu visu, kas tur pa kājām maisās. Es zinu, kas tur ir labs, kas var kādreiz noderēt un paturu prātā, kur to varēšu dabūt, ja reāli vajadzēs.
beerdrinkers
4. maijā 11:20
Tie nav triki, bet profesionāls mārketings un augsta tirdzniecības kultūra, kas arī pircējam rada ērtības. Par to "triku", ka veikalā nav logu un pulksteņu- kurā gan supermārketā ir logi un pulksteņi? Neesmu redzējis tādus. Nedzīvoju Latvijā, bet, vienalga man ir prieks par to, ka Rīgā ir IKEA. Tiešām plaša sortimenta dažādība, daudz tā, ko citur nopirkt nevar, laba kvalitāte un cenas arī ir visai pieņemamas. Pagājšgad biju Rīgā Ziemassvētku brīvdienās, aizgāju uz IKEA, neko gan man nevajadzēja, vien salīdzināju ar Vācijas IKEA. Viss tas pats, preču sortiments un izvietojums, veikala plānojums vienāds, pat nepateiksi, kuras valsts IKEA esi. Bet cenas par 10- 20% zemākas, kā Vācijā, vismaz virtuves piederumiem. Protams, gaļas bumbas arī paēdu:) Man lielveikali riebjās, bet IKEA ir viens no retajiem, kas mani nenogurdina. Labs veikals.
beerdrinkers
4. maijā 11:34
Mārtiņ, ja pirmo reizi iznāci dusmīgs, kādēļ gāji uz IKEA otro reizi? Viens gudrs vīrs teica patiesu domu- ja kaut kas notiek vienu reizi, tas var neatkārtoties, bet, ja notika otro reizi, trešā būs noteikti. Tātad, Mārtiņ, aiziesi arī trešo reizi:))) kuriozi ir tas, ka pret IKEA vienaldzīgo nav, bet domas ir diametrāli pretējas, krasi atšķiras- vai nu "baigais sūds", vai "viens foršs veikals".
Mārcis Sūniņš
4. maijā 12:53
Es īreju istabu. Mans saimnieks atveda man pilnīgi jaunu sofu (var sēdēt un izlaist gulēšanai) no IKEA un nolika sēdēšanai pie tv.. Uz kaut kā tik NEĒRTA mūžā nekad nebiju sēdējis,ne mājās,ne ciemos,ne gaidot pie ārsta u.tt !!! Visi kaimiņi nāca izmēģināt un pēc tam saimniekam lūdza,lai viņiem tādu nepērk. Visi ciemiņi,kas bijuši,pirmais,ko teikuši apsēžoties uz sofas,bij' ,ka tā ir nereāli neērta. Tur laikam jāpieliek pūles,lai kaut ko tādu uztaisītu. Neesmu tai veikalā nekad bijis un vairs arī neilgojos to apmeklēt.
beerdrinkers
4. maijā 13:14
Nezinu gan. Četrus gadus nostrādāju Koblencas viesu namu/ holiday apartments firmā, viss vienkārši- cilvēkam pieder virs 10 namiem, katrā pa pieciem, sešiem apatramentiem, viesi atbrauc, aizbrauc un vienmēr vajaga kādu vonungu ātri izremontēt, uzfrišināt, piekrāsot, uzlabot. Bet runa nav par to. Visos bija IKEA mēbeles, arī zofā no IKEA, neviens nav sūdzējies. Mārci Sūniņ, moš tu ir pagalam izlepis? Tev, istabas saimnieks nopērk un atved jaunu zofā, bet tev nav gana laba??? Varbūt tu esi princese, tā, uz zirņa? Ja tā, meklē to zirni, kas zofā iekritis, izņem un viss būs ok. Jeb nopērc pats to, kas tev šķiet labāks! Tu maun neloģismu.
Be Mo
4. maijā 14:24
Man tur gandrīz nekas nepatika. Tos trikus var atšifrēt diezgan ātri, un tie atbaida.
beerdrinkers
4. maijā 16:29
Be Mo, kurus "trikus" tu ātri atšifrēji un kuri tevi atbaida? Tos "trikus", ka IKEA nav šķūņa garlaicīgās taisnās ejas, jeb to, ka IKEA var paēst, labu kafiju iedzert? Jeb to, ka tev nepieskrien pāris pārdevējas ar uzbāzīgu un kaitinošu jautājumu- ko jūs vēlaties? Jeb to, ka preču izvietojums ir loģisks un saprotams, bez problēmām var atrast sev interesējošo lietu? Ko tu, pamuļķi, atšifrēji?
Arnis Licitis
5. maijā 00:37
Izejot vienreiz pa to sūda labirintu , nolēmu , ka uz ikea iešu pēc iespējas retāk ! Man patīk taisni ceļi uz kasi ;)
Lita Lazda
5. maijā 10:16
Veikals milzīgs bet wc tikai 1 vieta pa milzīgo stāvu. Bērnam savajagās uz wc un burtiski jāskrien pa nenormāli garu eju, lai, cerams, paspētu līdz wc! Un kā veciem cilvēkiem?? Viņi nevar paskriet. Vai tiešām bija tik grūti ierīkot wc vairākās vietās stāvā! Stulbuma kalngals. Par šo esmu reāli dusmīga!
Ilze Sila
5. maijā 10:38
Neesmu tur bijusi un pēc tā,ko ir stāstījuši tie,kas bijuši,es tur nekad arī nebūšu
Inga Sture
5. maijā 22:31
Ēdiens ir galīgi neēdams!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi