Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Juhans
19. aprīlī 18:08
Cik žēl, ka tas nebija Kivičs.
juju
19. aprīlī 18:10
nesaprotu, kālab viņš vispār bija jāmeklē?
khgk
19. aprīlī 18:19
Pasaule ir tiešām nojūgusies, man lūdzu vienu biļeti uz marsu!
Rakstīt mākat???
19. aprīlī 18:22
Tad vīrietis ar to bērnu ir mirušu ugunsgrēkā jeb nav??? Izlasot rakstu, nevar saprast... Var saprast gan ka ir dzīvi, gan ka ir miruši...latviešu valodu vajadzētu tomēr prasmīgāk lietot žurnālistam.
????
19. aprīlī 18:30
kāpēc miruši, kurā vietā tā rakstīts? Pārlasīju, neatradu. Protams, ka nav miruši. Tajā ugunsgrēkā vispār neviens cilvēks nav miris, tikai kultūras un vēstures vērtības sadega.
rmp
19. aprīlī 18:32
Nesapratu, kāpēc šī fotogrāfija ir liktenīga? Kāpēc jāfotogrāfē sveši cilvēki, kuri nav devuši tam savu piekrišanu? Kāpēc šie attēlā redzamie cilvēki pēc tam vēl jāmeklē?
A?
19. aprīlī 18:52
Man tāpat nav skaidrs. Un priekš kam meklēja!!!??? Izskatās šī pasaule galīgi sviestā ir sagājusi!
O!
19. aprīlī 18:53
Nu laikam jau miruši, ja jau liktenīgs foto!
Refiks
19. aprīlī 18:56
„apmēram stundu pirms tam” Re kur šajā Foto divas sievietes kopā. Kāpēc tās nemeklē??? Un citi cilvēki. Un pēc viņiem vel vairāki bija taisījuši foto. Laikam šie ir līķi ko nevar atpazīt!!!
Amadejs
19. aprīlī 18:57
Viens no lielākajiem svietiem pēdējā laikā!Fotogrāfe nav redzējusi vīriešus , vai bērnus , vai ka vecāki mēdz rotaļāties ar bērniem?!Vai pārējos cilvēkus no foto nevajag meklēt?
zambala
19. aprīlī 18:57
Vrietis ar bērnu bija jameklē, jo tik drīz tur vairs nenofotografēsies pie vēsturiskā objekta! Ta būs ģimenes piemiņa, kad meitene izaugs liela. Pasaule ir tiešām sajukusi, nesajēdz tik vienkarsu lietu!
!!!
19. aprīlī 18:58
Prātiņ nāc mājās!!!
ku kū
19. aprīlī 18:59
Paldies Dievam vismaz šim vīrietim bija prātiņš mājās! Kādā sakarā vispār kāds uzdrošinās meklēt pūlī nofotogrāfētu cilvēku, it kā tas būtu ''liktenīgais'' un pie vainas, ietērpjot šo visu salkani sentimentālā Sheroka Holmsa izmeklēšanas procesā? Pat šausmas pārņem, cis daudzos foto albumos atrodos es un mana ģimene! Un, mazums kāds jukušais, pēkšņi sāk meklēt manus nepilngadīgos bērnus?!
zambala
19. aprīlī 19:00
Vēsturiskais objekts ir pagalam, un Fotogrāfija nu ir Liktenīga! Prātiņ nāc mājās nejēgām!
pumpala--->zambala
19. aprīlī 19:01
Es kaut kā nesaprotu. Nu viņi fotografējās, viņu ģimenes foto. Bet mēs un visi parēji pročom!!!???

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi