Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Kurmis Kurmis
19. aprīlī 08:10
>aivo davidson,beidz nu slavināt krievu laikus!Levadas centrs ir izpētījis,ka tikai 9% krievijas iedzīvotāji nosoda Staļinu!Tas,ko mums ir nodarījusi krievija ir milzīgs zaudējums visai latviešu tautai,nozīmīgas etniskās izmaiņas par labu krieviem!Miljons cilvēku mākslīga iepludināšana Latvijā pēc kara!Pēc Otrā pasaules kara Padomju Savienībai bija nepieciešams pamatot savu atrašanos okupētajā Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Pēckara gados mīts par Padomju Savienības investīcijām tika veidots. Arī mūsdienu Krievija mēģina šo pieņēmumu uzturēt spēkā. pēckara gados mīts par Padomju Savienības investīcijām tika veidots. Arī mūsdienu Krievija mēģina šo pieņēmumu uzturēt spēkā. Pateicoties tam,ka esam Nato,krievijas pederācijai sarūk iespējas šeit kaut ko uzsākt!Krievija ir un paliek agresorvalsts!Krimas okupācija ir tam pierādījums!Tad tu esi tas,kas te visos rakstos bāzies iekšā ar saviem sorosa palagiem par Ungāriju!Orbāns ir liels draugs puCinam,tāpat k;a trampels-tā kā vari nevaidēt!Ļoti labi mēs zinām,ka trampa atrašanās prezidenta amatā ir arī krievijas pirksts! Tevi nodod sliktās latviešu valodas zināšanas!Nav latviski vārda LIBERALISKI!Tas ir tavā dzimtajā valodā!Tā lūk! Beidz izplatīt melus-ES ar viltu neko neievilka!Bija referendums,kura tauta ar 67% pateica,ka vēlas iestāties ES!
Kurmis Kurmis
19. aprīlī 08:31
Vissatraucošākais ir tas, ka atklāti prokrievisku pozīciju publiskajā telpā sākuši paust sabiedrībā zināmas personas, agrāk pazīstami kā visnotaļ nacionālu uzskatu cilvēki. Dziesminieks Kaspars Dimiters, kurš vēl tikai pirms pāris gadiem popularizēja partiju „Visu Latvijai!”, tagad kļuvis par atklātu rusofilu un kvēlu Putina politikas atbalstītāju. Komponists Imants Kalniņš - ilggadējs TB/LNNK biedrs, LNNK himnas autors, nu aicina Latviju izstāties no ES, bet latviešiem iesaka lasīt Korānu un pievērsties islāmam. Savukārt Ventspils mērs Aivars Lembergs, kura nacionālā biznesa interešu aizstāvības dēļ Krievija savulaik it kā slēgusi naftas trubu uz Ventspili, šodien šokē sabiedrību ar verbāliem uzbrukumiem NATO, dēvējot tos par okupantiem. Tie ir cilvēki, kuru viedoklī sabiedrība ieklausās, tāpēc šādi izteikumi un nostāja ir potenciāli bīstami Latvijas drošībai.
Sēņu Vecis
19. aprīlī 09:34
Nemelo , Davīdson, Visvairāk zaudēja tava Rosseja, 40 000 000, nevis Latvija .******** No Latvijas aizbrauca 900 000, nevis 500 000. No šiem 900 000, 700 000 ir tavas PSRSkas bēgļi, kuriem nav nekāda sakara ar Latvijas Republiku . Tagad Latvijā ir tikpat , kā pirms kara - nepilni 2 000 000. ************* Biedri Davīdson, ko tev un tavai Rossejai nodarīja Sorissss ? Ko neauro par savu Rosseju, kur musulmaņi ir vairāk nekā jebkurā R - Airopas valstī un tavs Pūteņka atļāva uzbūvēt lielāko mošeju Airopā ?
suncity
19. aprīlī 09:34
Paldies Krist ,paldies kasjauns par interviju. Miers ar Dievu - man liekas lielākā dāvana ,kas cilvēka dzīvē var būt. Tad arī viss pārējais sakārtojas.
Sēņu Vecis
19. aprīlī 09:37
Nemelo Davīdson, Latviju ar viltu nekādā ES neievilināja, bet gan par to nobalsoja 67 % LV pilsoņi. Ar viltu un militāru spēku Latviju ievilka tavā okupētājvalstī PSRSkā.
Kurmis Kurmis
19. aprīlī 09:53
AIVO!!!Tu aizstāvi krieviju,bet no kurienes tad nāk tie kgb-ņiki,kur tad ir aizsākums,ja ne krievijā!Tu aizstāvi it kā garīgas vērtības, bet tavā loģikā nav ne kripatas no tā!Tieši krievu laikos nosodīja baznīcu-reļigija opium naroda!Tieši PSRS nedrīkstēja svinēt Ziemassvētkus!Piemēram, pretēji režīma vēlmēm cilvēki atzīmēja Ziemassvētkus, aizvelkot biezus aizkarus vai pat segas, lai neviens nevarētu ielūkoties logos, kur dzīvokļos bija Ziemassvētku eglīte. Tāpat cilvēki devās uz baznīcām - tiesa, bieži vien uz citu rajonu dievnamiem, kur viņus nepazina un līdz ar to nevarēja nosūdzēt. Tādi aivīši viltīgi slēpjas aiz reliģijas un Jēzus tēla!Dubultā morāle! Aivo ,tavi radinieki noteikti bija komunistu nomenklatūras darbinieki,viņiem patiešām bija laba dzive,kamēr tauta grima nabadzībā,kamēr tauta stāvēja desu rindās,tavējiem partijas komiteju darbiniekiem visu pieveda klāt!
Harijs Vīksne
19. aprīlī 09:59
Atklāti sakot neizlasīju līdz galam, JO Kalniņam tādas sastāvējušas atziņas, sastāvējušās domas - nepatīk, ka ievēlēti citi spēki (jauni), nepatīk cīņa pret OKAI, redz tradicionāli algas tikai skolotājiem, mediķiem, policistiem... Kalniņš savā pārticībā nepiemin tos, kuriem katra diena ir izdzīvošanas cīņa! Jā, tie jau arī viņam nav izdevīgi, no tiem nebūs ziedojumi viņa algai...
Sēņu Vecis
19. aprīlī 10:17
Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, ========================================================================= Davīdson , ko tu tur melo ? Ne Ījabs, ne Rubesa, ne Putnis nav nevienā Latvijas valdībā . ************** Ko tev un tavai Krievijai nodarīja Sōriskins ?
Sēņu Vecis
19. aprīlī 10:25
Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? =========================================================================== Tas ir elementāri kā virtuves ķeblis. Latvijā ekonomiskā vara joprojām ir tavai LKP nomenklatūrai, kurai nacionāla valsts un tās attīstība , tāpat kā tev , ir pie pākaļas. *************** Starp citu, tu skaisti kropļo valodu - i z s k a i d r o j i e t, nevis " I z s k a i d r o j o t " . **** K l a u s i e t i es , nevis " K l a u s a t i e s " . *********** Un saliec komatus , zowietiskais analfabēto.
Dainis Vilcāns
19. aprīlī 11:17
Izlasīju vairākas intervijas, kurās viņš runā ar cīņu ar depresiju. Žēl ka nerunā vairāk - kā? Esmu tur kur viņš jau vairākus gadus.
Trekngailis
19. aprīlī 13:31
Esam nabagi, jo cilvēki neuzņēmīgi, tikai čīkst par algām. Kāpēc savu biznesu neveido, ko? Es sāku kā autoatslēdzinieks par kapeikām, sakrāju pirmajiem lietotajiem pacēlājiem, visam citam, un pats pelnīju. Nestāstiet, ka nevar uzkrāt pat maza biznesa uzsākšanai! Dārgām lupatām un telefoniem nauda kaut kā pietiek.
Olegs - Valdis Golovčiks
19. aprīlī 16:40
Kurmim Kurmim . Lembergs neteica,ka NATO ir okupanti ! Taa,kaa toreiz uzvedaas Ventspilii holandieshu (NATO) juurnieki.apdzeerushies krogaa raadiija savus plikos pautus,raava ziedus no apstaadiijumiem,TAA UZVEDAS TIKAI OKUPANTI ! Taa A.Lembergs teica ! VENTSPILII TAS NAV ATLJAUTS UN NEBUUS ATLJAUTS ! Taa Lembergs teica. Shie fakti ir dokumenteeti Ventspils Policijas protokolos un zinjojumos. Ar tiem var jebkursh iepaziities. Arii Tu,Kurmi Kurmi !
Sēņu Vecis
19. aprīlī 16:45
Golowčik, nemelo. Lemberģis teica gan, ka NATO ir okupanti. Kad Vējonis viņu atsēdināja, tad hūte palika manāmi klusāks.
Jānis Liepa
19. aprīlī 18:31
Kristam un Rēzijai....Kā jūs domājat, kas būtu šodien Arbokaite, ja māte šai nebūtu slavenā Alla Pugačova? Arbokaite tagad visdrīzāk strādātu par frizieri vai pārdevēju jeb par kādu grāmatvedi mazā lauku veikaliņā. Godīgums ir tikai tad, kad starta pozīcijas visiem ir vienādas jau no dzimšanas....
Ivars Igaunis
19. aprīlī 19:18
Kalniņ,kristiešu kangar,turi savu stulbo muti .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi