Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
66 komentāri
Sakārtot:
!!!!!
10. aprīlī 12:00
bjot - znachit ljubit!
SIEVIETE
10. aprīlī 12:03
Mīļās sievietes NEKAD NEKAD NEKAD neciešat vīrus vai draugus - varmākas , psiholoģiskos teroristus, šantāžistus, dzērājus , narkomānus un maukurus . Nebaidaties no tiem izdzimteňiem , noliekat pie vietas tos izdzimteńus , visu vińiem atńemat , pasūtat dirst un oficiāli izšķiraties .
JĀZEPS DŽEDAJS
10. aprīlī 12:18
Protams ka vīrietim jāmāk sevi turēt zināmos RAMJOS ..Bet bet protams nedrīkst dzert un jāpelna nauda Arī pisties citur nedrīkst ..Bet visiem to dikti gribās ..Bet sievietes vai sievas viņam mūžīgi vajag daudz naudas un protams ka viņas Vēlās BRIESMĪGI visu komandēt Un protams ka sievietēm arī patīk pisties pa malām Un ja sieviete priekšniece tad tas vis ir taisni tā KOMANDĒ PRASA NAUDU UN DARA KO GRIB Un protams nopisās ar visiem padotiem Tā ka sievietes ir taisni tādas pašas
Aga
10. aprīlī 12:19
Neviens nav laulībā ieslodzīts.Aiziet iespējams arī pirms papīru nokārtošanas.Kā var piedot tādu izturēšanos? Ne jau pēkšņi arī tāds palika.Sievietes-cieniet sevi!
Gudrs vīrietis
10. aprīlī 12:38
Sieviete ir jāklausa vīrs, ta problēmu nebūs. Ģimenē ir tikai viena galva!
fils
10. aprīlī 12:39
>>12 00 bjot značit možet bitj
Janka
10. aprīlī 12:41
Ja jauki izturas, tad sieviete ātri pie cita aiziet! Tāpēc vajag ik pa laikam nolamāt, iekaustīt un arī ana@lais nenāk par ļaunu. Sievietei ir dabisks instinkts tikt pakļautai un vadītai.
Kungs B
10. aprīlī 12:50
Gan jau ka palika mitra no šis klapēšanas. Cita izskaidrojuma nav ja ar varmāku sāk dzīvot kopā.
> Jankam
10. aprīlī 12:51
tu esi slims , sadistisks bezsmadzeńu radījums.
fils
10. aprīlī 12:57
janka ir reālpolitiķis
E.V.
10. aprīlī 13:10
Ja bābai dievs nav devis prātu 10 gadu garumā,tad tā tas paliks...muļķe ir un paliek muļķe
Hugo
10. aprīlī 13:17
Pēc statistikas, mums līdz 40 gadu vecumam vīriešu ir vairāk kā sieviešu. Un kā novērots tie lielie dzērāji un sievu sitēji ir ļoti pieprasīti. Sievietes pat to visu zinot skrien šiem pakļ. Kamēr ja tu nesi balamute, tusētājs un dzērājs normālu sievieti atrast nevar. Pašas tādus izvēlas, tad lai izbauda procesu.
Noyb
10. aprīlī 13:17
Kapec joprojam personai ikdienas problemas? Vel nevar nomierinaties? Persona nipricom. Pat joprojam(ari ieprieks!) nesaprot kas notiek.. -_-
Jauks puisis
10. aprīlī 13:24
Ir augstākā, savs nelies uzņēmums, labi ģērbjos, dārgs frizieris uttt, bet nevienai neesmu vajadzīgs, “neesot viņas gaumē”, alkāni, agresīvi veči no bābām atkauties nevar. Ko vēl man darīt, lai ar šiem konkurētu.
Jaukajam puisim
10. aprīlī 13:36
Uzšau kādai pa bieti un ši būs tava. Nu vismaz latju zeltenēm tas darbojas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi