Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
61 komentārs
Sakārtot:
Maija
9. aprīlī 05:45
Atbilde ir vienkārša...Jo vīrieši piedzimst poligāmi,bet sievietes monogāmas..Taču tā kā mūsu sabiedrībā uzliek štampu,birku ,var saukt kā grib,tad vīrietis nevar dzīvot ar visām ko mīl vienlaicīgi...Izņēmums ir Parādnieks protams.Čmoki čmoki viņam par drosmi !
To Maija
9. aprīlī 05:58
Izgulies, lūdzu.
precēties negribētājs
9. aprīlī 06:03
Nepieciešams kārtīgi mest pa lampu. Visus sirdsēstus atņems kā ar roku.
Sandriss
9. aprīlī 06:38
Muļķības,ka visiem ir vienādi! Ir gadījumi,kad par šķiršanos ļoti pārdzīvo arī vīri,kaut paši ir iniciatori šķiršanai! Jā,varbūt to neizrāda tik spēcīgi vai publiski. Bet arī viņiem ir negulētas naktis,slapji spilveni mēnešiem!!! Pēc pieredzes,diemžēl,zinu. Pusgads būs riņķī,bet vieglāk nepaliek.
Nu
9. aprīlī 06:41
Tak vīrieši vispār nav pārdzīvojumu vērti. Tas ir tāpat kā lietus - uznāk un pāriet! Tu taču neraudi, kad lietus ir beidzies. Pēc lietus nāk saulainās dienas.
f
9. aprīlī 06:53
piekrītu maijai, bet poligāmismu nosaka maka biezums- jo biezāks jo poligāmāks
nomaļus stāvošā padomi
9. aprīlī 06:57
Lai nebūtu jāšķiras, nevajag precēties. Patiesībā laulība ir tikai nervu bendēšana un izdevumi,bet sieva jeb oficiālā laulene ir tavs staigājošais cietums ar nebeidzamām pretenzijām . Ja kāds skuķis sāk iepatikties, tad jau laicīgi laidies projām, atpakaļ neskatoties. Jo ātrāk atnāksi pie atjēgas, jo tev labāk. Beigās izrādīsies, ka esi tikai vinnējis. Iesaku to ņemt vērā visiem jaunajiem zēniem. Nekļūdīsieties un nenožēlosiet.
Aklais
9. aprīlī 07:17
Tas ir dzinves cikls kurš rurš pienāk katram pārim tas ka pāri ir kopā nenozime ka viņiem nav problemu, jarot izdzivot un pieņem t dzīvi viss notiek cikliski
Manuprāt
9. aprīlī 07:20
Enerģētiski jāattīrās un jāpiedod visos līmeņos - sev, citiem.
RiebeklīC
9. aprīlī 07:45
Kā teica kāds asprātis: Sievietes lielākais ienaidnieks ir pelmeņi ! Kopš veikalā var nopirkt pelmeņus, vīrietim mājās nafig vajag sievieti...
Juhans
9. aprīlī 07:51
Interesanti, ka tikai, kopš tika izgudrots kalendārs, sievieši sāka nojaust bērna tēvu un pieprasīt kopdzīvi un materiālo.
:D
9. aprīlī 08:35
Nekāda poligāmijas ai monogāmijas vaina tur nav. Dabā pa lielam tikai cilvēki ir monogāmi, un tas tikai tāpēc, ka cilvēka bērnam vajag pārāk ilgu laiku lai attīstītos. Iemesls kāpēc ir sirdsāpes ir dažādu iemeslu sajaukums, savs pašvērtējums (ja likās, ka partneris bija labākais kādu pats varēja atrast), psiholoģiskā pieķeršanās cilvēkam, fiziskā pievilcība utt. Tā kā ja resnulīte bija dabūjusi sev fiziski pievilcīgu vīrieti, kurš gultā bija labs, kuram bija labs darbs, un kurš nebija idiots, tad protams būs pārmetumi, ka viņš aizgāja, jo iespējams pati nebija pietiekami laba tajās attiecībās. Tas darbojas abos virzienos, nevis tikai vienā. Pašam arī bijuši pārmetumi, ka bijušajai jau jauns vīrietis, kamēr pats vēl esmu bez.
Egons
9. aprīlī 09:39
es būtu ar mieru meičai iepriecinājumu sniegt ar dažnedažādākiem paņēmieniem, pat lidojošā stārķa pozā...
nomaļus stāvošā padomi
9. aprīlī 09:54
Ja pret pretējo dzimumu, viens pret otru attieksies, kā līdzvērtīgi partneri, nevis kā vīrs un sieva, tad nekad nekādu šķiršanās problēmu nebūs. Darbosies manas jaunības gudrība: " Nu tad sveiki un ar Dievu, tavs priekš manis ir par tievu!'" Atkritīs nepieciešamība skriet uz dzimtsarakstiem un " smērēt" papīrus. Vajadzētu pieturēties šadia dzīves filozofijai.
ai nu
9. aprīlī 09:59
es tik ļoti vēlos sievu...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi