Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Nazars
4. aprīlī 07:46
Protams, ka Skulmei bērni jāatņem. Bērnus tuvumā abiem nevar laist! Ko bērni no tādiem subjektiem (nesaukšu viņus par vecākiem, jo par tādiem viņus neuzskatu)var mācīties? Izvirtību, amorālu dzīvesveidu? Vai kā mātei jāvārtās pa gultu ar precētiem vīriešiem kā mau...? Vai kā "papiņš" vannā ar piegulētāju publiski demonstrē pliku loceklīti? Pateicoties šādiem subjektiem, par bērniem taču skolā ņirgāsies! To nevajadzētu pieļaut. Bērni jāaudzina kārtīgā ģimenē. Ļoti ceru, ka šiem subjektiem bērnus tuvumā nelaidīs!
Inga Žabaļuna
4. aprīlī 08:12
Ja bērnus drīkstētu audzināt tikai kārtīgās ģimenēs,kā tu saki ,ak dies cik daudziem būtu jāatņem bērni Latvijā.Diez kur viņus visus saliktu.
Edmunde Ozola
4. aprīlī 08:32
Varētu jau padomāt, ka šos sešus gadus, ko bērni dzīvoja pie Lienītes, Ārens bērnus bija pametis novārtā. Alimentus nemaksāja, ar bērniem nesatikās, kopā laiku nepavadīja. Dzīves situācijas ir dažādas, bet publiski maukoties ar precētu vīrieti, tas jau ir pavisam cits stāsts. Un ja jau būtu vēl nenobriedis skuķis...bet te sievišķis jau gados, trīs bērnu māte, it kā sabiedrības dāma, bet uzvedība kā lētai palaistuvei. Līdz ar to bērnu tēvs ir tiesīgs paņemt bērnus pie sevis, griezties bāriņtiesā. Un vinnēs viņš viņu vienos vārtos, jo Lienītei ir amorāls dzīvesveids, darba nav, mantas vairs nav. Un tad, kad visa šī LIELĀ MĪLA, beigsies (un tā beigsies), tad varēs skriet pie bērniem un lūgt piedošanu.......Lai gan man sāk likties, ka viņai šāds dzīvesveids patīk. Ar Ārenu jau ar apprecējās, lai būtu nodrošināta, finālā čiks vien sanāca.
Moris Osis
4. aprīlī 08:44
Apskatos uz bildi, kur Liene kopā ar vīru, nu pilnīgi cita sieviete - skaista, kopta, nepieblīdušu, nenodzertu seju. Tas tik pierāda, kā Lieni ietekmē šīs attiecības ar Kiviču, dzīve iet uz leju.
Edmunde Ozola
4. aprīlī 09:11
Starp citu....aizvakar skatījos dokumentālo filmu uz patiesiem, krimināliem notikumiem balstītu. Tur stāsts bija par vienu vīrieti - narcistisku sociopātu. Filmas ilgums bija 44 minūtes, kuru laikā es sevi pieķēru pie domas - ooo, tas par Kiviču. Tur stāstīja par tāda vīrieša attiecībām ar sievieti. Man tāds - ooo, tas par Kiviču, domās pavīdēja reizes 7. Vienīgais, ka pagaidām Kivičs nevienu nav nogalinājis, bet visas citas pazīmes acīmredzamas.
Raimonds Briedis
4. aprīlī 14:42
Tam kvipličam labi nodzerta seja.
Nu nu
4. aprīlī 15:03
Varbūt pietiks par šiem pavieglajiem rakstīt?Garlaicīgi ,tukši,bezjēdzīgi.
Armands Seilis
4. aprīlī 15:04
Ko nozīmē _grib atņemt?? Šī padauza pati sen no bērniem atkratījusies nogrūžot tos bijušajam vīram, nerēķinoties ar meiteņu vajadzībām un jūtām!! Tā kā atliek atņemt tikai aprūpes tiesības, kas nozīmē, ka būs jāmaksā uzturlīdzekļi bijušajam vīram meiteņu audzināšanai! Bet šai blozgai gribas tikai kiviča pipuku auklēt, strādāt nav vēlmes un arī spēka, nodzērušies un nojājusies sabiedrības "lāma".
Baiba Vienīgā
4. aprīlī 15:21
Apbrīnoju šo abu cilvēku tupumu, kuri joprojām uzskata, ka neko TĀDU jau nav izdarījuši :D :D :D Tikai redz, visi apkārt ir slikti - masu mediji, sabiedrība, ģimene, bijušie utt.
Livija Veise
4. aprīlī 16:50
Žēl bērnu, kuru vecāki ir tādi pajoliņi un vēl publiski demonstrējas. Cilvēki alkst slavas, bet prāts tālāk par vannu nesniedzas.
Anija Anija
4. aprīlī 18:50
Pareizi dara!
Arija Emilija Reimane-Dewar
4. aprīlī 23:46
Stulbs formulejums...atnemt bernus ! Kadam tacu berni jaaudzina, jarupejas par viniem.Ja to nedara mate dzeguze, tad tas jadara tevam.
Tetovē Jelgava Siga Walter
11. aprīlī 14:27
Tāda sajūta radas , kad mammas nav cilvēki , bet gan kaut kādas pārākas mistiskas radības :/ Es gan pievērstu uzmanību mātēm kuru bērni krīt āra pa logu , cik pēdēja laika daudz tādu atgadījumu ! Nesen pat viena audzinātāja atlavas dauzīt bērnu no savas grupinas :/ sviests kaut kāds

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi